2752
2734
عنوان

واقعا بعضی زن و دخترها نی نی سایت عجیبن.. حسادت نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1784 بازدید | 116 پست

به هرحال شرایط خانواده ها فرق داره

مثلا داخل خانواده ما مدرک و تحصیلات خیلی مهمتر از شرایط مالی هست...

یعنی ما بر اساس ملاک خودمون اگه یه پسر فوق پولدار ولی با مدرک دیپلم بیاد خواستگاریمون در مقاباش یه پسر مثلا دکترا با حقوق کاملا متوسط بیاد انتخاب ما مورد دوم هست

به هرحال ملاک هرکسی متفاوته داخل زندگی

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نینی سایت در واقع ذات واقعیشون رو میشه چون نه عکسی دارن ن نام و نشانی. اتفاقا آدمای دور برمون هم همی ...

نه والا من دور و اطرافم مثل اینجاییا ندیدم😁 

اصلا انگار بیرون هر چقدر آدما پیشرفت میکنن از همه لحاظ مخصوصا فرهنگ ! این سایت فقط داره پسرفت میکنه 

هر روز عجیبتر میشن حرفایی میزنن که مادر بزرگ ۸۰ ساله ی من اون طرز فکر و نداره !

دقیقااااااااا 

منم دیدم اینجا بعضیا به قدری حسودن که حتی از  شدت فشاری که حسادت بهشون میاره  راحت جارش  میزنن و بیانش میکنن 

بیشتر هم  حسادت از سمت افرادی اتفاق میفته که زندگی سختی دارن از ارزوها و خواسته هاشون جا موندن 

یکی اینجا علنا به یکی دیگه از کاربرا میگفت فکر نکن خونت فلان متره خدا نمیتونه ازت بگیره و ال بشی بیسار بشی 

حالا بنده خدا اصلا چیزی نگفته بود و کاربر محترمیه 

یا مثلا هرجا حرف شاغل بودن باشه میاد بدترین توهینارو میکنه 

کاشف به عمل اومد به لحاظ اقتصادی خیلی در تنگنا هستن (انشالله خدا مشکلات همه رو حل کنه) نتونسته حتی به کوچیکترین هدفش برسه رو کاربرا زوم میکنه ببینه کی موفقه کی راضیه از زندگیش 

وقتی از خودت چیزی نداری و برای تاییدیه گرفتن خودتو میچسبونی به انسان های با اصالت 😂😝   این وصله های ناپاک به کوروش بزرگ نمیچسبه و نخواهد چسبید. 😊😊ایرانی شاید از اسب بیفتد اما....... از اصل هرگزززززز ✌️گر نباشد حیا و عفت و نجابت   ادمی طعنه زند به ستور 
2731
اینجا نیاید چنین مشورت هایی خواست یا جدی گرفت  بیشتر فانه اما مسائل مربوط به بارداری و بچه دا ...

اره بنظر منم همینطوره من خودم مثلا بیشتر راجب تجربه از لیزر و اینجور چیزا سوال میکنم  مثلا یجیزی بخوام سفارش بدم و ..

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني
عزیز جان هم کفو بودن از لحاظ تحصیلات خیلی خیلی مهمه همه چی پول نیس تو این مورد افکار اصلا باهم نمیخو ...

به خدا اینقدر تو زندگیم دیدم که با تمام وجودم میگم مدرک اصلا مهم نیست 

دقیقا بعضی ها هستن بهشون بگو رفتم ۳ تا یتیم بزرگ کردم خرجشان میدم ادعا روشنفکران و روانشناسان برمی‌د ...

این سایت به من نشون داد که آدما خیلی خیلی متفاوتن !!!

یه سری هستن که از زخم زبون زدن لذت میبرن یکیش زندایی من که نزدیک شصت سالشه ولی ذاتا اینجوری هست 😄

یه سریا خیلی مهربونن ،ایثارگر و فداکارن 

یه سریا نصیحتاشون اینجا واقعا معادل کتاب خوندن و مشاوره رفتنه 

باید مراقب دسته اول باشیم که قلبمونو زخمی نکنن 

هررررچی میگذره بیشتر به این نتیجه میرسم این سایت دیگ جای موندن نیس

من که برای گذروندن وقت میام و راضیم کلیم میخندم😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
نه والا من دور و اطرافم مثل اینجاییا ندیدم😁  اصلا انگار بیرون هر چقدر آدما پیشرفت میکنن ...

عرض کردم گلم آدمای نزدیک نقاب دارن فرقش اینه  همین نینی سایتیا هم به آدمای نزدیکشون ک اینطوری نیستن .

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني

من همسرم با مدرک لیسانس راننده ی ماشین سنگینه

خودم و بچه هام در رفاه کاملیم

نمیدونم چرا اینقدر نسبت به راننده ها گارد دارن

شروع .. 15 اردیبهشت 1403 .. قد 164 و وزن 77 . 30 اردیبهشت وزن 73 . 15 خرداد وزن 
برا پرستار خوبه به نظرم من کلا معتقدم برا زن مدرک داشتن و دانشگاه رفتن و کارمندی   بهتره  ...

آره خب طرف بره با یک پرستار هم مدرک خودش ازدواج کنه 

تمام عمرشان قسط بدن اجاره نشین باشن 

تو خرج و مخارجشان بمونن 

بعد ۵۰ سال بتونن با قسط و قرض و از شکم زدن 

یک سمند بخرن

یا یک آپارتمان ۵۰ متری 

اونوقت از نظر بعضی دوستان این زندگی درسته

چون با هم مدرک خودش ازدواج کرده