2733
2734
عنوان

واقعا بعضی زن و دخترها نی نی سایت عجیبن.. حسادت نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1784 بازدید | 116 پست
به نظر من کسی که همچین خواستگاری داره و میاد نظر میخواد یا خل شده یا خالی میبنده😬

نظر منم همینه😂😂😂

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

برا پرستار خوبه به نظرم من کلا معتقدم برا زن مدرک داشتن و دانشگاه رفتن و کارمندی   بهتره  ولی مرد کار ازاد اوکی تره چون درامد کارمندی برای مرد اصلا خوب نیست خیلی کمه خودمم میخوام برم دانشگاه ولی دلم میخواد با یه بازاری پولدار عروسی کنم اصلا برام مدرک مهم نیست اخه مدرکی که پول نداشته باش به چه درد مخوره این پسری که گفتی درامدش احتمالا تا 100 ملیون برسه در ماه بعد اینو ول کنه بره با یکی که 13 تومن بگیره ؟> اصلا درکشون نمیکنم و حرف شمارو تایید مکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نینی سایت در واقع ذات واقعیشون رو میشه چون نه عکسی دارن ن نام و نشانی. اتفاقا آدمای دور برمون هم همینن فقط اونا نقاب میزنن اینجا بی نقابن. بگذریم از اینکه یه عده هم دروغ میگن و کلا سخت نگیر  و هیچی باور نکن. 

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني
اینجا طرف سه بار طلاق گرفته میاد میگه دختر بالای سی سال دیگه ازدواج نمیکنه 🤣

دقیقا بعضی ها هستن بهشون بگو رفتم ۳ تا یتیم بزرگ کردم خرجشان میدم ادعا روشنفکران و روانشناسان برمی‌دار‌ن مخالفت می‌کنن که کارت اشتباهه 

2731

هررررچی میگذره بیشتر به این نتیجه میرسم این سایت دیگ جای موندن نیس

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
منم‌بودم قبول میکردم البته اگه بداخلاق نباشه😁

کیه که قبول نکنه 

اگر اون پول و وسایل و خونه ام نداشت

اگر آدم با عرضه و با غیرتی بود آدم آبرو دار و خانواده خوب بازم باید قبول کنی

فقط از حسادت میگن ولاغیر.

خدا رو شکر میکنم مردی که بهش رأی دادم حکم شهادت گرفت، نه زخم بستر. اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭

والا من پزشکم. خواستگار داشتم که ثروتش خیلی بیشتر از اینایی بود که گفتین. ولی بخاطر مدرک تحصیلی رد کردم. مگه همه چی پوله. هرکسی به هرحال معیار و ملاک‌هایی داره که از نظر شما شاید بیهوده باشه ولی از نظر خودش خیلی تو زندگیش مهمه.

اونی ک میاد درمورد همچین خاستگاری اینجا نظر میخاد قطعا خالی بسته و اونایی ک میگن نه قطعا دارن مسخرش میکنن و کلا همچین بحثی بنظرم فقط فانه. جدی نگیرید

زندگی کوتاهتر از آن است که با احمق ها سروکله بزنید🤫🤫
کیه که قبول نکنه  اگر اون پول و وسایل و خونه ام نداشت اگر آدم با عرضه و با غیرتی بود آدم آبرو ...

همینطوره

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

بله نطر اشتباهی دادن

ولی دیگ نگو دانشگاه های ایران رفتن نرفتنشون فرقی نداره

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️