2733
2734
عنوان

۳۱ سالمه مجردم.چطور زمینه ازدواجم رو فراهم‌کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1503 بازدید | 73 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اشتباه کردی واقعا الان دوستای من انقدر دوس پسر داشتن طرف ده تا دوس پسر داشت با شوهر سنتیش ازدواج کرد ...

تو همین فکرم دقیقا! ولی نمیتونم خودمو تغییر بدم

ببین من خواستگار زیاد داشتم اما مناسبم نبودن...ولی در کل اینهمه عفت و حیا به خرج دادم آخرشم باید با کسی ازدواج کنم که با کلی دختر دوراشو زده!!! درکل دخترای خوب، دخترایی که برای وقتشون بدنشون آبروشون ارزش قائل بودن دوره‌شون تموم شده!! من جمله خودم✋

خوب کاری کردین صادقانه میگم و گرنه ممکن بود ضربه روحی بخورید

تو این سایت معمولا از طرف آقایون نظرات مشابه نظر شما رو میخونم...اما نتیجه چی؟! الانم کلی خواستگار سنتی داشتم که انقدر کارای عجیب و غریب کردن با اسیدم از روحم پاک نمیشه و جدای از این نمیتونم توقع داشته باشم همسرم مثل خودم باشه و من اولین زن زندگیش باشم!!

تو همین فکرم دقیقا! ولی نمیتونم خودمو تغییر بدم ببین من خواستگار زیاد داشتم اما مناسبم نبودن...ولی ...

اره والا دیگ گذشت دوره ای که میگفتن پاک باش تا مورد خوب بیاد برات  حتی مردای مذهبی هم اخر یه دختر تا تیپ ازاد و روابط ازاد دلشونو میبره طرف تو کلاسمون طلبه بود از میون اون همه دختر با حجاب عاشق دختر قرتیه کلاس شد و بش پیشنهاد ازدواج داد

ببین سنت دیگه سن مرزیه،یعنی باید سریعتر انتخاب کنی،یه سری پارامترای ظاهری و مالی و فاکتور بگیر،ولی اخلاقی و نرگز کوتاه نیا چون اونه که زندگیت و میسازه،بیشتر تو جمع ها حاضر شو بی ربط و با ربط،حتی اکه اهل روضه نیستی برو،باشگاه،استخر جمع های زنونه،بقیسم قسمت و. سرنوشت که ایشالله برات خوب رقم بخوره.