2733
2734
عنوان

دارم آتیش میگیرم

233 بازدید | 16 پست

مامانم ماشینشو چند وقت داده بود به شوهرم الان بهش گفت یه هفته بده دست خواهرم چنان فازی گرفته همش به من تیکه میندازه جواب تلفن مامان بابامو نامیده 

همش میگه اینجا چرا کثیفه تمیز کن غذا نخور آخرین حرفشم این بود که اون کسی که جلوی چشم من بود تو رو نگرفت بزرگترین گناهو در حق من کرد منظورش خواستگار قبلیم بود که منو نمیخواست میخاستیم بریم گروه خون  آخرش گفت منو نمیخاد الان همش دارم گریه میکنم دارم از حرفاش آتیش میگیرم

چقد بیشعوره حیف نون

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟

بی چشم و روعه....نمک نشناس

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخوابونی دهنش درست میشه 

اسکل🙄 انگار مال باباش و خوردی

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2742
2738

عزیز احتمالأ تازه ازدواج کردید

کم کم به این نتیجه میرسی که هیچ کاری براش نکنی و به مادرت بگی نه ماشین و نه هیچ چیز دیگه ای بهش ندن

مردا بی لیاقت تر از این حرفان

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

بیشرف نمک نشناس 

اگ من جات بودم مشستمش میزاشتمش کنار 

از جوراب پات کمتره بعد فاز میگیره 

ماشین مادرت هم مال مادرته نه اون بیشعور که از س.گ کمتره بجای اینکه تشکر کنه که مادرت لطف کرده ماشینو قرض داده یه چیزی هم طلبکاره  

چقد عصبی میشم وقتی میبینم بعضیا لطف رو وظیفه میدونن

نه از یادم میری، نه یادم میکنی، ولی یادت بخیر یار فراموش کارم💔😔سواله برام شباتو چجوری میگذرونی؟ با حرفای کی آرامش میگیری؟ اصلا الان دست کی تو دستاته بجای من؟ هنوز خاطراتت یادمه😔 مهم نیس، همینکه می‌دونم حالت خوبه برام خیلیه، آخه حال دلت، نیاز احوال دل منه، نتونستم ببخشمت، نه بخاطر کینه ای بودنم💔فقد بخاطر اینکه اون دنیا یه بار دیگه بتونم ببینمت💔کاش یا هیچوقت باهات آشنا نمیشدم، یا هیچوقت عاقبتمون این نمیشد..کاش‌💔M💔

وای مثل شوهر بی چشم و روی منه 

هر وقت دعوا میکنیم میگه خدا وکیلی رو لعنت کنه  واسطه ازدواجمون شد 

یا میگه چه غلطی کردم تو رو گرفتم  طلاقت میدم برو 

کلا خیلی از این حرفا میزنه 

موقع آشتی هم میگه نه از ته دلم نمیگم 

مرد ها همینن مردهای ایرانی البته  اهمیت ندهههههههه

امثال شما هنوز منقرض نشده ؟ 

مثلا چه حسی بهت دست میده وقتی میگن زنای ایرانی همه آهن پرستن ؟ زنای ایرانی همه ....

آن‌کس‌که‌نداند‌و‌نخواهد‌که‌بداند/حیف‌است‌چنین‌جانوری‌زنده‌بماند #منشی_نفر_بعدی
2706