2737
2734
عنوان

marzi هستم بالاخره آنومالی گذشت😰

| مشاهده متن کامل بحث + 4766 بازدید | 100 پست
سلام مرضی جونم خداروشکر😍😍😍😍😍خیللی خوشحال شدم❤❤❤❤انشالله دختر خوشگلت رو سالم بغل کنی😘😘😘

حلما😍😍😍😍😍

ممنونم ازت گلم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
سلام مرضی جونممبارکه انشالله به سلامتی گل دخترتو بغل کنیخوشبحالت منم دلم دخترخواست برا منم دعا کن

دعا میکنم عزیزم شبانه روز😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم

بیا بغلم     

دلم قنج رفت واسه پرنسست  

خدا بهتون ببخشه و سالم و سلامت تو بغلت بزارتش. ولم کنین میخوام گریه کنم  

خدا حفظش کنه الهی. بوس بوس بوس بوس

برو تو کار خوشی و شادی. برو تو کار خرید پیرهن چین چینی پاپوش عروسکی گیره ی مو تو فکر یه اتاق صورتی کمرنگ باش براش اسم انتخاب کن باهاش زندگی کن حال کن این روزا زود تموم میشه گل من. یه حوله ی کوچولو سفید بخر و دورش رو گلهای گل بهی کمرنگ گلدوزی کن. باهاش زندگی کن. الهی خاله فدااااش خاله غشششششش عزیز دلم . 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

مرضي جان مباركت باشه 

وقتي فهميدم دختر كوچولوت سالمه اشكم دراومد نمي دونم چرا انشالله خدا بارداري رو برات راحت كن و كوچولوتو سالم بغل كني 

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2728

سلام مرضی جون خیلی خوشحال شدم باورنمیکنی ازوقتی فهمیدم بارداری حسم میگف نی نیت دختره تا الان ک گفتی تعجب کردم نی نی منم دختره واقعا دختر عشقه مطمئن باش سالم و سلامت میادبغلت بهت قول میدم عزیزم

...خدایاشکرت منم مامان شدم...
سلام عزیزمبیا بغلم    دلم قنج رفت واسه پرنسست  خدا بهتون ببخشه و سالم و سلامت تو بغلت بزارتش. ولم کنین میخوام گریه کنم  خدا حفظش کنه الهی. بوس بوس بوس بوسبرو تو کار خوشی و شادی. برو تو کار خرید پیرهن چین چینی پاپوش عروسکی گیره ی مو تو فکر یه اتاق صورتی کمرنگ باش براش اسم انتخاب کن باهاش زندگی کن حال کن این روزا زود تموم میشه گل من. یه حوله ی کوچولو سفید بخر و دورش رو گلهای گل بهی کمرنگ گلدوزی کن. باهاش زندگی کن. الهی خاله فدااااش خاله غشششششش عزیز دلم .

مانترا ننه 😭😭😭😭😭

امروز همش تو ذهنم بودی انقدرررر دعات کردم😍

انشالله هر دومون نی نی ها رو صحیح و سالم بغل کنیم

راست میگی باید با دخترم عشق کنم اما لعنت به این استرس😭😭😭خاک تو سرم دعا کن من آدم شم

مرضي جان مباركت باشه وقتي فهميدم دختر كوچولوت سالمه اشكم دراومد نمي دونم چرا انشالله خدا بارداري رو برات راحت كن و كوچولوتو سالم بغل كني

تینای عزیزم ممنونم ازت 😍😍😍😍

سلام مرضی جون خیلی خوشحال شدم باورنمیکنی ازوقتی فهمیدم بارداری حسم میگف نی نیت دختره تا الان ک گفتی تعجب کردم نی نی منم دختره واقعا دختر عشقه مطمئن باش سالم و سلامت میادبغلت بهت قول میدم عزیزم

عجیجم توام دخمل داری😍

همسرم عصر تاحالا تو فضاس آخه عاشقِ دختر بچه هاس😍

خدا انشالله بارداریمون رو به سلامت و به خیر بگذرونه و نی نی رو صحیح و سالم بذاره تو آغوشمون

2740

مرضی نمی دونی چقدر خوشحال شدم برات وااااای داری دختر دار می شی یعنی خدا یه باره در باغ پر گلش رو به روت باز کرده مرضی دختر داشتن یعنی عشق یعنی رنگ یعنی تمومه تمومه تمومه دنیا  مبارکه هزار بار مبارکه عزیزکم

همه چیز عالیه داره از اسمون طلا می باره

مرضی نمی دونی چقدر خوشحال شدم برات وااااای داری دختر دار می شی یعنی خدا یه باره در باغ پر گلش رو به روت باز کرده مرضی دختر داشتن یعنی عشق یعنی رنگ یعنی تمومه تمومه تمومه دنیا  مبارکه هزار بار مبارکه عزیزکم  

سروناز😭😭😭😭خیلی خوشحالم 

ممنونم از دعای خیرت عزیزم

لطفا بازم دعا کن

دعا کن خوشحالیم تموم نشه و شهریور با بغل کردنِ دخملم صحیح و سالم صد برابر شه

مبارکهههههه عزیزدلم

خوشحالم که سالمه‌ انشالله تا اخر بارداری ت همین طوری همه‌چی خوب و نرمال پیش بره

من زیاد سایت نمیام اما حواسم بود که انومالی داری اومدم تاپیکاتو پیدا کردم

مرضی جان التماس دعا منو هم زیاد دعا‌کن گلم

منم‌همیشه تو رو دعا‌میکنم

خوشحالم که نی نی دخمله. هرچند که میدونم واسه امثال ماها جنسیت هیچ فرقی نمیکنه.‌ همین که سالم بیاد بغلمون خودش کافیه..‌‌

بازم مبارکه

یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
2706