2752
2734
عنوان

چقد شوهر من احمقه خدا چقد احمقه وای

531 بازدید | 31 پست

با هزار بدبختی داریم خونه می‌سازیم من کل النگوهامو فروختم ماشینم و فروختم حالام ی زمین دارم مال پدرم هست داده بمن اونم می‌خوام بفروشم برای ساخت خونه اونم ی زمین ارثی داشت تو روستا مادرش نداشت بفروشه ب ی آدم غریبه با پول بیشتر گف باید بدی خواهرت خواهرم ی چندغاز بهش داد مثلا دو تومن دوتومن یجا هم نداد هنوزم ی عالمه پول کم داریم بعد ی زمین دارن تو ی شهر دیگس کلی قیمتشه میگه اون مال برادرمه میگم چرا میگه نمی‌دونم بابام گفته خیلی ناراحت شدم خب چرا ما ب این سختی ب این بدبختی زمین خریدیم بعد سه سال هنوز ساخته نشده بعد اون ب استونی صاحب خونه بشه میگم توهم ادعا سهم کن میگه نه مال اونه دیگه 

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

با من بحث می‌کنه میگه ولم کن مال اونه تو چکار داری حالم بهم میخوره ازش موقع پول گرفتن از من من فقط آدمم ولی حاظر نیست چشم کورشو باز کنه 

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره دیگه بعضی بچه ها خون شون رنگین‌تره

خیلی ناراحت کننده هست من نمی‌خوام بره دعوا می‌خوام فقط بمن بگه می‌دونم فلان چنان نه اینکه...

فکر نمیکنم ارتباطی به احمقی داشته باشه

خب زمین و ملک ، جریانش مربوط به یه پیشینه هست، باید فهمید چرا زمین خوب برای برادره هست، بعد راجب درست یا غلط بودنش چیزی گفت

ایشالا که زود صاحب خونه میشید 

هشت سین 
فکر نمیکنم ارتباطی به احمقی داشته باشه خب زمین و ملک ، جریانش مربوط به یه پیشینه هست، باید فهمید چر ...

مممنون داره اتفاقا میگه نمی‌دونم پدرم اون زمان گفته زمین شهر مال اون پسرمه

شوهرت  بره ادعای سهم کنه بابام میگه دلم خواست به اون بدم برا همین نمیگه 

توهم از همه چیت نزن برا چی همه چیو تو فدا کنی اهرم به اسم شوهرته زمینی ک به ارث رسیده رو نفروش بگو خودت بساز 

خونه وظیفه ی مرده

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....

خوب اشتباه از شماس

ناراحتی زمینت رو نفروش 

یکار داری اون زمین مال کیه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
با من بحث می‌کنه میگه ولم کن مال اونه تو چکار داری حالم بهم میخوره ازش موقع پول گرفتن از من من فقط آ ...

اون احتمالا یه ماجرایی هست بین خودشون خانواده 

زیاد پاپیچ نشو وگرنه پشیمون میشه از این که بهت گفته و دیگه همه چیز در باره پول و مال رو ازت مخفی می‌کنه

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
شاید برای شوهر شما خرج دیگه ای کردن در ازاش اون زمین رو هم دادن به پسر دیگه شون!نمیشه روابط حانوادگی ...

کو؟ چرا من ندیدم کاری کنم بعد هشت سال کی خواست بهم بزنه ؟ من فقط انتظار درک شدن از سمت همسرم داشتم

اون احتمالا یه ماجرایی هست بین خودشون خانواده  زیاد پاپیچ نشو وگرنه پشیمون میشه از این که بهت ...

اصلا بابا چیزی نیست کلا همیشه خیلی خیلی احترام اون پسرش و عروسش دارن با اینکه هیچکار نکرده برای مادرشوهر سالی یبار دوبار بزور میان