2733
2739
عنوان

marzi هستم بالاخره آنومالی گذشت😰

| مشاهده متن کامل بحث + 4762 بازدید | 100 پست

من هميشه دير ميرسم😭😭

خيلييي مباركه مرضي جانم

ايشالله به سلامت بغلش كني. تاريخ تولدشم با تولد خاله ش يكي بشه      

يادت نره كهههههه: خونه اي كه توش دختر باشه، گل خونه ست🌸🌺

به جز عــشــق، نامي براي تو نيست..💑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکهههههه عزیزدلمخوشحالم که سالمه‌ انشالله تا اخر بارداری ت همین طوری همه‌چی خوب و نرمال پیش برهمن زیاد سایت نمیام اما حواسم بود که انومالی داری اومدم تاپیکاتو پیدا کردممرضی جان التماس دعا منو هم زیاد دعا‌کن گلممنم‌همیشه تو رو دعا‌میکنمخوشحالم که نی نی دخمله. هرچند که میدونم واسه امثال ماها جنسیت هیچ فرقی نمیکنه.‌ همین که سالم بیاد بغلمون خودش کافیه..‌‌بازم مبارکه

فداتشم مهربون

انشالله هممون بخیر بگذرونیم😍

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
سلام مرضی جان وای خیلی خوشحال شدم ایشالا که به سلامتیو دل خوش خانوم کوچولو رو بغلش کنی

خیلی ممنونم از دعای خیرت عزیزم انشالله خدا از دهنت بشنوه بازم محرومم نکن از دعات مهربون😍

2728

مرضی جون نمیدونم پستمو میخونی یا نه

تا خوندم تاپیکتو گریم گرفت

از ته دلممممممممم خوشحال شدم به خدا قسم

دفعه پیش که بار دار بودی تو تاپیکت گفتم حس میکنم دختر داری

گفتی یه لباس نارنجی هم خریدی واسش

از ذوق خوندن این تاپیک قند تو دلم اب شد

الهی به حق صاحب اسمت خدا نگه دارش باشه

الهی در پناه پنج تن آل عبا صحیح و سالم بغلش بگیری

نمیدونم چی بگم از خوشحالی

التماس دعاااااااااااا

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
مرضی جون نمیدونم پستمو میخونی یا نهتا خوندم تاپیکتو گریم گرفتاز ته دلممممممممم خوشحال شدم به خدا قسمدفعه پیش که بار دار بودی تو تاپیکت گفتم حس میکنم دختر داریگفتی یه لباس نارنجی هم خریدی واسشاز ذوق خوندن این تاپیک قند تو دلم اب شدالهی به حق صاحب اسمت خدا نگه دارش باشهالهی در پناه پنج تن آل عبا صحیح و سالم بغلش بگیرینمیدونم چی بگم از خوشحالیالتماس دعاااااااااااا

نگارِ عزیزم یک دنیا ممنونم از دعاهای خیرت

تو میدونی که من چقدرررر سختی کشیدم و الانم دارم میکشم اما چه میشه کرد تقدیرم این بوده

خدا کنه اینبار دیگه بمونه برام دخترکم😞

لطفا بازم دعام کن مهربون😍

خدا هر چی ازش میخوای بهترینش رو بهت بده هر چه زودتر

فدات شم عزيزمممم

به روي چشمم اگه لايق باشم حتمااا دعا ميكنم واست

من كلي تاپبك درددل داشتم خيلي دلم ميخواست اونجا بياي...

همه رو تركوندم

الان فقط يه چيز از خدا ميخوام اونم شفاي همه بچه ها و خواهر خودم كه ١١سالشه

چند بارم بهت گفتم كه خيلي دوست دارم عزيزم 

به ني ني خوشگلمون بگو واسه سلامتي همه بچه ها دعا كنه

قرتي خانم انشاالله چند وقت ديگه عكسشو ميبينيم😘😘😍

در پناه خدا و حضرت زهرا باشي عزيز دلممممم

هرجوري در توانت هست دله يه نيازمندو شاد كن تا خدا دلتو شاد كنه فدات شم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2740
فدات شم عزيزممممبه روي چشمم اگه لايق باشم حتمااا دعا ميكنم واستمن كلي تاپبك درددل داشتم خيلي دلم ميخواست اونجا بياي...همه رو تركوندمالان فقط يه چيز از خدا ميخوام اونم شفاي همه بچه ها و خواهر خودم كه ١١سالشهچند بارم بهت گفتم كه خيلي دوست دارم عزيزم به ني ني خوشگلمون بگو واسه سلامتي همه بچه ها دعا كنهقرتي خانم انشاالله چند وقت ديگه عكسشو ميبينيم😘😘😍در پناه خدا و حضرت زهرا باشي عزيز دلمممممهرجوري در توانت هست دله يه نيازمندو شاد كن تا خدا دلتو شاد كنه فدات شم

نگار فدای مهربونیت😳

خدا نازنین خواهرت رو در پناهه خودش حفظ کنه و هر چه زودتر بهبودی حاصل شه😍

من شبانه روز دعا میکنم عزیز

فدات شم عزیز دلمممم

باور کن خیلی دوست دارم

سلام مرضی جان، منو میشناسی، همونی که تاپیکات میخوندم برات از سختیهای حاملگیم میگفتم ،برام دعا میکردی که این سختیها میگذره، سختیها تموم نشد مرضی،جان   دارم میمیرم کاش هنوز زایمان نکرده بودم مرضی جان  بچم سه روز روز مهمون من بود به کی بگم مرضی جان ،به کی غصه ام بگم تا میام حرف بزنم میگن فراموش کن نگوووو ،پس چطور یادم بره ،مگه فراموش میشه ، نمیشه بخدا نمیشه ،بچه ایی که بعد این همه انتظار خدا داد فقط سه روز مهمونم بود اخخخخخخخخخخخ مادر دلش تنگ پسرش شده دوباره شب شده وچشمانم خیس خیس،پسرم مشکل تنفسی داشت ،نمدونم چرا غربالگری وها وهمه سونو ها گفتن پسرت سالمه ولی نبود، پسرم سه روز مهمونم بود مرضی، عالی بود پسرمممم ،نمدونم چرا این مادر سه روز بودن چقدر شیرین بود چقدر شیر دادنش شیرین بود حالا منو وشب وتنهایییی بدون پسررررم، شش روز پسر م رفته من و دردش ،چقدر مرضی، درد داره  ،چقدر این امتحان سختتتته،   شبا که میشه دیگه چشمام خیس خیسه ،من که حتی لباسای عیدشم با عشق خریده بودم حالا پسرم نیست ، اخ مرضی، چی بگم که دارممممم میسوزززم فقط  

به وقت تولد دوقلوها