2733
2734
عنوان

یکم بهم امید بدید 😭

186 بازدید | 7 پست

سلام دوستان

احتمالا پنجشنبه ازمون ttc دارم ، هنوز جزوه مو تموم نکردم ... نمره ش برام مهمه ...

توروخدا بهم یکم امید بدید ،چجوری تمومش کنم این جزوه رو ؟ من خیلی طول میدم  

بکوب بخون،بکوب بخونی عالی میشی

به امید خدا،خانم دکتر آینده هستم  تویی که امضامو خوندی،اگه برام دعا کنی قبول شم،خوشبخت و عاقبت بخیر شم،خدا دل خودمو خانواده مو پر از آرامش کنه،منم از خدا می خوام هیچ وقت رنگ غم نبینی،از خدا می خوام تویی رو که با قلب مهربونت دعام کردیو خوشبخت و عاقبت بخیر کنه،از خدا می خوام سفرت همیشه پر برکت و پر روزی باشه،انشاءالله که تنت همیشه سلامت باشه🤲آمین ای خدای جهانیان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جزوه چند صفحه هست؟

منم میخوامش تو نت هست واسه دانلود؟

بریت ماری چشمهایش را میبندد. کنت چشمهای بریت ماری را میبوسد. اوایل ازدواج همیشه این کار را میکرد. بریت ماری دیگر تنها نبود. چون کنت به او نیاز داشت و وقتی کسی به تو نیاز داشته باشد،دیگر تنها نیستی.
2728

بخون آفرین. آیندتو بساز

بریت ماری چشمهایش را میبندد. کنت چشمهای بریت ماری را میبوسد. اوایل ازدواج همیشه این کار را میکرد. بریت ماری دیگر تنها نبود. چون کنت به او نیاز داشت و وقتی کسی به تو نیاز داشته باشد،دیگر تنها نیستی.

بخون موفق باشی عزیزم

بعد امتحانت بیا بگو چند ماهه بود دوره ttc و هزینش چقدره؟

کدوم آموزشگاه و آنلاین داره؟

من میخوامممم 🥲

2740