2752
2734
عنوان

یه لحظه میشه بیایید

154 بازدید | 36 پست

دوستم میخاد واسم پول بزنه ولی نمیخام بابام بفهمه یعنی کارتم مال بابامه ولی واسش پیامک نمیره ک پول ریختن برام

با اینکه پیام نمیره ولی خیلی ترس دارم یعنی بنظرتون ممکنه بفهمه؟ مبلغ ۳۰۰ تومانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اره میفهمه ۳۰۰ رو بکنه ۳۰میلیون تا نگم به بابات

این مرگ نیست که انسان باید از آن بترسد بلکه باید از این بترسد که هرگز زندگی را آغاز نکندانسان تا زمانی که از مرگ بترسد نمی‌تواند چیزی را در اختیار داشته باشدپس من ترجیح می‌دم مرگی با معنی داشته باشمتا یک زندگی بدون معنی
جدی باش لطفا😂

ولی اگه بفهمه خیلی برات بد میشه میگه دوستای خسیس داری 

۳۰۰  پول یه پیتزا هم نمیشه 

این مرگ نیست که انسان باید از آن بترسد بلکه باید از این بترسد که هرگز زندگی را آغاز نکندانسان تا زمانی که از مرگ بترسد نمی‌تواند چیزی را در اختیار داشته باشدپس من ترجیح می‌دم مرگی با معنی داشته باشمتا یک زندگی بدون معنی
2706