2733
2734
عنوان

شوهرمن اینجوریه یاهمه مردا

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 48 پست
والا همیشه همه چی میخره ولی برای لباس خریدن میگه نداریم

باید عادتش بدی، شوهره منم اوایل میگفت نداریم لباس چیه، ولی من پافشاری کردم الان خودش برام میخره. از اول هرجور عادتش بدی تا آخر همونجوری عادت میکنه

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابلسر

میتونی غیر مستقیم بگی که با خانواده میاید  که ما آماده پذیرایی باشیم و فراهم کردن شرایط باشیم ،،میکه برا چی بعد بگو مگه رسم ندارید عیدی بیارید 

مثل زن داداش من باش ما سال و خونه ی ما بود فقط دو روز می‌رفت بر میگشت یک هفته به عید به همه می‌گفت من باید دیگه برم خونمون برام عیدی بیارن 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
2728
بابلسر

آره بابا رسم دارن، لباس، آجیل، میوه، شیرینی، طلا البته الان گرون شده شاید نتونن، ولی بقیه چیزا هست.

به همسرت بگو، باید خیلی زودتر میاوردن

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              
آخه میترسم نیارن جلوی مامان بابام ضایع بشم شوهر من از این چیزا سر در نمیاره مازندرانی ها این رسمو ...

بگو همه ی تازه عروسهای فامیلمون عیدی شان را گرفتند

شما برای من چه موقع میارید

نگو که رسم دارید یا نه چون اونجوری شاید بزنه زیرش و بگه رسم نداریم اما ۹۰ درصد ایران رسم عیدی را دارند عزیزم

بگو خانواده ام و فامیلمون منتظر هستندکه ببیند شما چی میارید از بس که من و پدر و مادرم تعریف شما را پیش بقیه کرده ایم،  زشته که از اول دیدشون نصبت به خانوادتون بد بشه

بابلسر

عزیزم من چندتا راه امتخان میکنم 

اول مثلا ازدوستت بگو حتی درپغ بگو فبان دوستم این عید اون عید برام اورده یا کلیپ اینستا نشونش بده یا بگو بالحن بچگوته عیدی برام وی میخری میخواستی عیدی بیاری خونمون باهو بریم انتخاب کنیم؟

چه طوری

بهش بگو فلانی جان لباس ندارم عید خجالت میکشم اینجوری بیام بیرون، لباسام قدیمی شده روحیم خراب شده، ممن تازه عروسم همه به سر و وضعم نگاه میکنن

2738

میفهمن 

مگه میشه یه ادم جایی بره ببینه بعدنفهمه این روز رو لباس جدید میپوشن

والا شوهرمن حتی عروسی خواهر برادرامون خودشو میزنه به نفهمی😂فقطم هدفش پول خرج نکردنه

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂

منم اوایل ازدواج فکر میکردم خودش باید انجام بده یا اگه کاری رو یک بار میگفتم و یادش میرفت ناراحت میشدم

ولی کم کم فهمیدم مردا گاهی یادشون میره، باید یه چیز رو چندبار بگی تا انجام بدن 

یا بعضی کارها رو یادشون بدی چون خودش بلد نیسن 🙄

با احمق ها بحث نمیکنم   

اره وقتی بلدنیست یادش بده اگه کوتاهیی کنی بعدها دعوا هم کمی نمیخره

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2706