2733
2734

دیدم کلی حمله کردن که به بچت یاد بده دلش نخواد!

یا میگن پول نداری چیزای گرون بخری بچه نیار پس

به پول نیست! ماجرای منو بخونید و ببینید به پول نیست

⭕من دهه 80 که کلاس پنج سال و پیش دبستانی میرفتم

یه چند نفری هم بودن که همیشه انگار والدینشون میفرستادنشون رستوران😐

قرمه سبزی و فسنجون و قیمه با دوغ و نوشابه مینشستن میخوردن

کلاس بوی قورمه سبزی میگرفت

من انقدر دلم میخواست که میومدم خونه مریض میشدم🙂

شدیدا مریض میشدم 

هرچی برام از اون غذا درست میکردن بخورم خوب شم انگار جای اونو نمیداد...

من خودم عقده ی قرمه سبزی نداشتم ولی واقعا اون لحظه بوش دیوونم میکرد🙂

یا سوسیس سرخ کرده که بوش یه عالم رو میگرفت

یه بچه 5 ساله

بوی غذا و گشنگی مدرسه

که باید نگا کنه به قاشق پر برنج و خورشت دوستش و لقمه نون پنیرشو گاز بزنه🥺

واقعا زشته

همیشه بعدش مریض میشدم و سردرد میشدم و گریه میکردم🥺

لطفا یکم فرهنگ داشته باشید...بچتون میتونه اون خوراکی بودار رو توی خونه هم بخوره...

اتفاقا پسرم ۷ سالشه میگه نده بچه ها دلشون میخواد گناه دارن ..منم دیگه ندادم

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افرین به تربیت پسرتون خدا حفظ کنه 

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
2742

آره بخدا راست میگی هر چقدرم بچه تو خونه بخوره تو اون لحظه دلش از اون خوراکی میخواد. من واسه پسرم همیشه یکی دوتا لقمه اضافه میذارم میگم اگه دوستات پرسیدن چی میخوری یا نگات کردن حتما بهشون بده چون واقعا گناه داره

درک میکنم منم میدیدم همکلاسی هام سالاد ماکارانی و این چیزا میاوردن خیلی دلم میخواست منم با بابام تنها زندگی میکردم مامانم وقتی کوچیک بودم جدا شد خیلی از غذاهارو بابام بلد نبود 

2738

مامان من هیچوقت پختنی و سرخ کردنی نمیذاشت برام

الانم برا خواهرم نمیذاره

میگفت غذای سرد نخور خوب نیست برا معده تو خونه هر چقد دلت میخواد بخور😁💔 وضع مالیمون هم خوب بود و هست ولی تجربه‌ام مشابه شماست وقتی یکی غذای پخته میاورد خیلی دوست داشتم بخورم😂

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

منم ابتدایی مامانم نمیذاشت پیتزا برم مدرسه میگفت بقیه بچه ها هم دلشون میخواد

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

والا ما الان بزرگ هم هستیم سر کار میخوایم غذا ببریم همیشه این مورد رو در نظر میگیرم یا بیشتر میبریم که بتونیم به همدیگه یه مقدار بدیم یا سعی میکنیم غذاهای حوس برانگیز نبریم

بستگی به تربیت و منش ادم داره این چیزا

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

فکر کنم پسرا با دخترا فرق دارن

پسر منم تا حالا نشده بگه فلانی فلان چیزو داره یا خورده منم میخوام اصلا تو این باغا نیست

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اینا ک به کنار.. من دهه هشتادیم اواخر دهه 80ابتدایی بودم یکی از همکلاسی هام همیشه میوه های گرون 

کیک های گرون 

رانی 

اینا میاورد 

بعد مثلا نصفشو میخورد مینداخت دور 

من همون موقع هم بدم میومد ازاین رفتار 

دیگه کنکوری نیستم  
2706