2752
2734
بله دو هفته خوندم دانشگاه سراسری تهران شبانه قبول شدم. رشته ام ریاضی بود انسانی میان رشته ای خوب قب ...

منم انسانیم عزیزم از تیز پارسال تا خود اسفند بکوب خوندم ولی یمدته خسته شدم

حقوق کرمان ۴۰۰۰ کشوری میخاد

نهایی رو عالي بده وقت بین امتحانات کافی هست از اللنم بخون پایه هم داشته باشی چه بهتر 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
عزمزمه من از تیر ۴۰۲ تا اسفند مثل تراکتور درس خوندم از فروردین جا زدم پایم قویه

عزیزم سوال آسون و متوسط قلمچی رو حفظ کن 

تستهات رو جوابشو حفظ کن 

ریاضی و زبان هم سوال آسونها رو حفظ کن چون تو کنکور دقیقا تکرار میشه فقط جای گزینه ها عوض میشه

کلا روی سوالات آسون و متوسط تمرکز کن و حتما حتما تند تند تست بزن جواب های غلط رو دربیار درستش رو حفظ ‌کن

سوال یه طرف کاغذ جواب یه طرف دستت رو بذار رو هر طرف اون طرف رو بگو

نهایی رو عالي بده وقت بین امتحانات کافی هست از اللنم بخون پایه هم داشته باشی چه بهتر 

اخه نهایی نتونستم بخونم درست همشم میگن دیگه نمیتونین معدل خوب بیارین شب امتحان فلان

عمومی روزی دو سه ساعت بزارم وقت تا آخر خرداد ک تقریبا فارسی۷ بیستم و زبان دکمه و سلامت آخره میتونم رتبه خوب بیارم اختصاصیا ک قویم

2731

ببین اگه نباشه هم تو اولین نفر باش🙂

وقتتو با این چیزا و دنبال این جوابا گشتن تلف نکن

پاشو برو بکوب بخون

بعد این دوماهی که گفتی وقت برای همه کارا داری 

یه جمله قشنگیه که میگه

Don't thik just do it

یعنی فکر نکن فقط انجامش بده

منم انسانیم عزیزم از تیز پارسال تا خود اسفند بکوب خوندم ولی یمدته خسته شدم

پآیین بهت گفتم 

اگر انسانی هستی زبان و ریاضی اسونا و متوسط رو حفظ کن 

بچه‌های انسانی زبان و ریاضی ضعیف هستن تو پنج تا درست و  بدون غلط بزنی رتبه ات عین موشک میره بالا

پآیین بهت گفتم  اگر انسانی هستی زبان و ریاضی اسونا و متوسط رو حفظ کن  بچه‌های انسانی زبا ...

قربونت برم

عمومی حذف شده فقط معدل تاثیرش ۵۰ قطعیه ریاضی کار کنم پس

اخه نهایی نتونستم بخونم درست همشم میگن دیگه نمیتونین معدل خوب بیارین شب امتحان فلان عمومی روزی دو س ...

روزنامه ای هم بخونی اوکی هست 

و اینکه فراموشی بخشی از یادگیری هست و طبیعیه پس بلید مرور رو فراموش نکنی

هر چی میخونی رو مرتب هر چند روز مرور کن  تا چرخه یادگیری کامل بشه

عزمزمه من از تیر ۴۰۲ تا اسفند مثل تراکتور درس خوندم از فروردین جا زدم پایم قویه

خوب پس مشکلی نداری.این دوماهو ریکاوری کردی الان بشین جمع بندی کن ونکاته تست زنی یاد بگیر

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم