2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بده خیاط اندازه میکنه 

یا خودتون 

راحته

جلوشو باز بذارین 

تا کجا بستین خو😐

مقنعه داری که ظریف هم هستی 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

عزیزم این چه کاریه.مدل چادر زیاده میرفتی حضوری میخریدی.ی دوره منم میزاشتم.الان عربی میزارم روش نگین کار شده.خیلی قشنگ تره.این مدل قدیمی شده حیف پولت نبود.

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
2742
عزیزم این چه کاریه.مدل چادر زیاده میرفتی حضوری میخریدی.ی دوره منم میزاشتم.الان عربی میزارم روش نگین ...

بله.. درسته، اتفاقا منم چادریم انواع چادرای عربی و عبا و چادر ایرانی رو. ارم کلی تنوع داره.. هر سری یکی رو سر می کنم. 

ولی شالدار کلا از مد رفته 

2740

این مرجوع کن یا بزار دیوار بپوش ....آدم که هرچی روکه دوست داشته باشه نباید بخره؛ بپوشه ، من خیلی چیزا دوست دارم ، ولی بهم نمیاد.....

بنظرم‌حجاب کامل بدون چادر خیلی بهتره ، یا چادر عربی، یا لبنانی، 

میرفتی مراکز چادر ،انواع شو میپوشیدی، ببین کدوم خوبه ، 

این چادر سال ۸۷ ، مد بود ....فعلا اینو هر جور شده از سر باز کن 

اسی خدا بگم چیکارت کنه این چه اسیدی بود🤣🤣🤣🤣🤣وایپوکیدم از خنده🤣🤣🤣🤣🤣

وای خانوما تموم کنید تو رو خدا دندونمو جراحی کردم نمیتونم بخندم.

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
بله.. درسته، اتفاقا منم چادریم انواع چادرای عربی و عبا و چادر ایرانی رو. ارم کلی تنوع داره.. هر سری ...

حالا همه چی به کنار ی سایز بزرگتر فرستادن.چادر خودش گرونه خرید حضوریش به صرفه تره

2706