2733
2739
عنوان

فرزندخواندگی

263 بازدید | 16 پست

سلام عزیزان خوبید

شب همگی خوش خداقوت خسته نباشید

دوستان دلم بقدری گرفته که اندازه نداره چندروزه بقدری نگرانم واشکم سرازیره من معاون مدرسه هستم ۸ سال بچه دارنمیشدیم به پابوس امام رضاعلیه السلام رفتیم موقع خداحافظی ازاقاازباب الجوادبرگشتیم ناخودآگاه کمی ازچمن های باغچه روچیدم بادل شکسته گفتم امام جوادبرگشتم دامنم روسبزکن باورتون نمیشه درعرض شایدیک ماه بصورت معجزه آسایی به مافرزندپسری دادن که من دیوانه واراین بچه رودوست دارم اگه کوچکترین سرسوزنی داشته باشه قلبم بصورت خدایی میفهمه 

الان حدوددوماهه که ۱۸ سالش تموم شده ولی بگم شوهراولم بااینکه درظاهر همکاری کردتابچه رواوردیم درست بلافاصله بعدازاوردن بچه آبروریزی راه انداخت که گفتن نداره من بلافاصله مهریه وتمام حقوق قانونی خودموبخشیدم وبابچه م ازون شهررفتیم وخدای مهربون دنیایی پرازارامش برامون رقم زد ومجدداازدواج کردم خداراشکر

ازموقعی که بچه م ۱۸ سالش شده شناسنامشوبرای کارای گواهینامه ونمیدونم موتوربنامش زدن و اینجورچیزا دستش بوده نمیدونیدبحال مرگ افتادم هرچی میگم مامان شناسنامتوبزارمن میرم دنبال کارات قبول نمیکنه تااینکه متوجه عبارت توشناسنامش شده وبراش سوال پیش اومده ک این جمله چیه الان حدودده روزه اشکم بندنمیادمتوجه شده ک بچه ی خودمن نیست دارم میمیرم دارم ذره ذره جون میدم خواهش میکنم دعام کنید خداکمکم کنه بچه م عاقبت بخیربشه وخودمم واینکه عزیزان اگرکسی تمایل داره اینکاروانجام بده خیلی مهمه که زن وشوهردرزندگی اختلاف اساسی نداشته باشند وعشق الهی درسینه داشته باشند 

چه عبارتی تو شناسنامه اش هست ؟

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروزی ها از همون اول زیر نظر مشاور میگن به نظرم بهتره 

شماهم با مشاور صحبت کن

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2731

به فامیل منم شد دخترش خارج میخوند 

راه برگشت بوده که بهش میگن تو فرزندگرفته هستی 

دختره میاد خونه په پدرش زنگ میزنه میگه که من فرزندخونده نیستم

راه سکته میکنه میمیره

اونقدر دلم سوخت عذاداریش 

دختره خودشو میکشت میگفت که بابای نداشتم 

کجایی  

یاد اون افتادم

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم"

خدای من .... چه سرنوشتی.... خدا خودش جیران کننده ست و همه چیو درست میکنه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2738
عزیزم خدا به دلت ارامش بده. مواظب پسرتم باش. تو سن حساسی هست.  ولی عشق و محبتی که تو بهش داری ه ...

مممنونم ازتون واقعاً بدعتی خیرهمه ی شمانیازدارم منوفراموش نکنیدلطفابرام هرجای خوبی رفتین دعاکنید

این شناسنامه به دستوردادگاه صادرشده 

بالاخره دیر یا زود متوجه حقیقت زندگیش میشد 

مطمئن باش هیچ وقت شما و لطفی که در حقش کردید رو فراموش نمیکنه 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2706