2737
2739

وااای ماه جان جدی خانم تهرانی مسابقه گذاشته برای پیدا کردن نواقص؟؟؟؟!!!

سایت جدید رو بچه دبیرستانی طراحی کرده که همه نواقصشو ما باید پیدا کنیم؟؟!!

من فقط دوست دارم بدونم چند میلیون پول دادن برای طراحی این نسخه!

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
وایییی.....چشام درد گرفت یه چند صفحه خوندم...  می خواستم بگم باهاتون موافقم..برم دیگه... نه مثل قبل که بزور باید می کندن مون از سایت.. نه حالا که نمی تونم پنج دقیقه پشت سر هم بمونم توش.

آره به خدا الآن تا ده دقیقه بیشتر میام سایت سر درد می گیرم وقتی هم میام به امید برگشتن نی نی سایت صورتی میام ولی خبری نیست که نیست

آن چنان نماند این چنین نیز نخواهد ماند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها ،قدیمیاااا یادتونه اقای زاهد‌چقدددد به حرف کاربرا اهمیت میداد؟؟؟حیف که رفت،اگه اون بود اینکارو با سایت نمیکردیه بار تو یه تاپیک پست گذاشت پستاش با مال کاربرا متفاوت بود ابی بود رنگش کاربرا گفتن وای چقددد خوشرنگه باید مال ماهم ابی بشه همون لحظه رنگو عوض کرد.هرکی صداش میزد سرییییع میومد تو تاپیک.اینا چیزای کوچیکی هستن ولی بازهم اهمیت به کاربرا توشون پررنگه،طی این چند روز خانوم تهرانی به خودش زحمت نداده بیاد سایت

دقیقا اصلا بعد از رفتن آقای زاهد تفاوت مدیریت کاملا پیدا بود فضا هم سرد شد و اون صمیمیت رفت که خوب این ربطی به مدیریت نداره کاملا ولی باعث شد من دنبال سایتشون باشم که با اخت کردن به نی نی سایت و دوستان اینجا یادم رفت الان اگه ببینم تا هفته دیگه مدیریت اینجا پاسخگو نباشه بیکار نیستم تعصبی برای ایت سایت خرج بدم 

فکر کنم هم شاید سیاستش رو این باشه ما بریم و کاربرای جدید بیان سلایق متفاوته بلاخره 

یکی هم خودآزاری داره بلاخره بیاد عضو اینجا بشه پدر چشمش دراد از اونطرفم محلش ندن   

با این شکلکای چرت مزخرف

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2731
وااای ماه جان جدی خانم تهرانی مسابقه گذاشته برای پیدا کردن نواقص؟؟؟؟!!!سایت جدید رو بچه دبیرستانی طراحی کرده که همه نواقصشو ما باید پیدا کنیم؟؟!!من فقط دوست دارم بدونم چند میلیون پول دادن برای طراحی این نسخه!

دوقرون هم نمی ارزه   

تمــام آرامشــم را مدیـــون همان انتــظاری هستم کـــه دیـــگر از هیــــچکس نـــــدارم ...!  

خیلی خوبه که به چیزی عادت نمیکنی فرزانه جان ولی الان بحث سر عادت نیست شاید اگه با یه طراحیه قشنگتر برمیگشتن کسی حتی به سایت قبلی فکرم نمیکرد یه لحظه.ولی الان واقعا زدن داغون کردن ادم سرگیجه میگیره ده دقه که تو سایت میمونه،ینی لذت بخش نیست براش که زمان یادش بره

کیانا،کارن😍😍
به افرید جان دستش خوبه ممنون اما یه اتفاق بدتری افتاد که خدا رحم کرد بهمون واقعا... الانم که سرما خورده شیطون منمرسی دوستم از احوال پرسیت

عزیزم.خدا رو شکر.انشالله سرماخوردگیش هم خوب میشه عزیزم.😙

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

الان این چند روز درباره غذا خوردن پسرم و واکسن یکسالکیش انقدر دلم میخواست تاپیک بزنم و از تجربه دوستام استفاده کنم .... اما این ورژن سایت حس و حال تاپیک زدن رو ازم گرفته...هیبیییی

.خدایاااا شکرررررتفَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
2740
وااای ماه جان جدی خانم تهرانی مسابقه گذاشته برای پیدا کردن نواقص؟؟؟؟!!!سایت جدید رو بچه دبیرستانی طراحی کرده که همه نواقصشو ما باید پیدا کنیم؟؟!!من فقط دوست دارم بدونم چند میلیون پول دادن برای طراحی این نسخه!

اره مهی جون در. بخش مدیریت جایزه هم تعیین کردند. والا به خدا  ان جایزه ها را خرج برگرداندن کیقیت سایت کنند. همه راضیتر. هستند

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘

من به یه چیزی عادت کنم سخته برام فراموش کردنش

برای نی نی سایت قبلیآنقدر ناراحتم 

که دلممی‌خواد کسایی که عوضش کردن را کتلت کنم

یا رب از ابر هدایت برسان بارانی ******پیشتر زانکه چو گردی ز میان برخیزم

من از همسرم پرسیدم میگه اگه سایت جدید طراحی کرده باشن و تم نباشه کمه کم 20 تومن به بالا هزینه کردن

اینم به نظر ت نمیاد همه چی دوباره نوشته شده.

اینهمه هزینه همه هم ناراضی  

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
دقیقا اصلا بعد از رفتن آقای زاهد تفاوت مدیریت کاملا پیدا بود فضا هم سرد شد و اون صمیمیت رفت که خوب این ربطی به مدیریت نداره کاملا ولی باعث شد من دنبال سایتشون باشم که با اخت کردن به نی نی سایت و دوستان اینجا یادم رفت الان اگه ببینم تا هفته دیگه مدیریت اینجا پاسخگو نباشه بیکار نیستم تعصبی برای ایت سایت خرج بدم فکر کنم هم شاید سیاستش رو این باشه ما بریم و کاربرای جدید بیان سلایق متفاوته بلاخره یکی هم خودآزاری داره بلاخره بیاد عضو اینجا بشه پدر چشمش دراد از اونطرفم محلش ندن   با این شکلکای چرت مزخرف

مامان جون اقای زاهد الان نی نی پیج را اداره میکنند

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
2706