2737
2739
دیگه لب به هیچ خوراکی نمیزنم. کسی که انقد دلش کوچیکه، خوردن یه خیار از خونه اش هم تو چشمش میاد. من م ...

منم این اتفاق بر ام افتاده .طرف خودش میده ولی ادم نمیتونه خوب ازش استفاده کنهویا میمونه خراب میشه یا یه اتاقی میافته ادم به دل خوش نمیتونه استفاده کنه

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زشته من حتی از بچه سه ساله هم بیاد پذیرایی میکنم چه برسه به جوان ۲۰ ساله  

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 
بله درسته  ببین خواهر من ی اخلاقی داره مثلاً تو بگی من موز دوست ندارم بازم سهمت رو میذاره میگه ...

دوبار مهمونی رفتم کلا همین رفتار داشتن ، برا چهار نفر سه تا کاسه آجیل آوردن و پیش بقیه گذاشتن

2731

خیلی زشته من برا بچه دو ساله هم بشقاب جدا میذارم 

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
نه هیچ اتفاقی نیفتاد ، من خودم جلو مادر و خواهر و برادرم خیلی خجالت کشیدم حتی جلو میزبان اونا خجالت ...

جای نصیحت نیست اینجا 

من دو برابر شما سنمه.    شدیدا شدیدا بهتون توصیه می‌کنم به خاطر بی ادبی دیگران شما ناراحت نشید.  من دیر متوجه این موضوع شدم 

اگر رعایت نکنی زود پیر میشی 

زشته من حتی از بچه سه ساله هم بیاد پذیرایی میکنم چه برسه به جوان ۲۰ ساله    

دقیقااا خیلی ناراحت شدم و خجالت زده اصلا به درصد بحث خوردن و شکم من جوری هستم که اینقدر با آداب معاشرت رفتار میکنم ولی به قول تو این رفتار درست با یه جوون ۲۰ ساله نیس ....

2738
نه هیچ اتفاقی نیفتاد ، من خودم جلو مادر و خواهر و برادرم خیلی خجالت کشیدم حتی جلو میزبان اونا خجالت ...

تقصران مادرته باید ظرفشو بهت میدا د تا میزبان احمق بفهمه.

من تا دخترام ۱۸.۱۶.۵ساله پذیرایی نشن خودم دست نمیزنم.حتی چای از تک تکشون میپرسم بااینکه میدونم نمیخورن میگم یه وقت دلشون خواست

جای نصیحت نیست اینجا  من دو برابر شما سنمه.    شدیدا شدیدا بهتون توصیه می‌کنم به خاط ...

کاملا درسته ولی خب منم جوونم غرور دارم و هزار و یک فکر 

با خودم همش فکر میکنم من کلا دوبار مهمونی خونه افراد مختلف رفتم و هر دوبار این رفتار کردن ، میگم خب من مشکلم چی بود ؟؟ 

۲۰ ساله که چه عرض کنم حتی اگه ۲ ساله هم بود ظرف جدا میخواست. همینجوری اعتماد به نفس بچه ها رو گند میزنن. 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2706