2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=42406143]شما اول چهرتو نشون بده چشم شما طراحاین از محسنات یه طراحه خلاقه!  ولی ممکنه در آینده بخاطر اینهمه حمایت و جان افشانی بهت یه مقام خوب بدن.اصلا ممکنه خانم تهرانی همین الان درحال خوندن این تاپیک باشن!

من دنبال پست و مقام نبودم هیچ وقت 

ممن فقط از اعتقادات خودم دفاع کردم

از تو چه پنهون که دلم بدجوری عاشقت شده.                            بدجوری آواره اون چشمای خوشگلت شده
2731
2740

سلام ماه جون

اره منم اصلا با این ورزن حس تباذل نظرم نمیاد.همش حس میکنم کسی نیس و دارم با دیوار حرف میزنم

دیکه حتی اکع بخوام در د دل کنم یا با هیجان چیزی رو تعریف کنم حایی رو ندارم 

❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید

سلام ماه پنهان

بقیه پستارو نخوندم، اومدم از تریبونت استفاده کنم و برم   

ضمنن خرابِ اسم استیکرام!!! چهره ی خندان با دهان باز :))))

من تا شب عید خیلی نینی سایتو دوس داشتم. هم خیلی بهم کمک میکردن، هم خودم هرچی میدونسم به بقیه میگفتم.

تا اینکه بابت درگیری فکریم اومدم تاپیک زدم و تعدادی از کاربرایی که یک بار هم ندیده بودمشون اومدن کامنتایی گذاشتن که خیلی دلگیر شدم. یادم اومد سایت خیلی بی در و پیکر شده. یه سری آدمی که فکر نمیکنن پشت این سیستم شاید یه آدم نشسته با هزار تا غم تو غربت که تنها راه راحتیش الان اینه که با کسی حرف بزنه.

اسم یکیشونو یادمه فقط اونم چون خاص بود niloopar جون اگه میخونی اینجارو، شمام یکی از اون باحالا بودی عزیزم!

شماها شب عیدتون خوش بودین ولی من تو شرایط روحی ای بودم که با یه تلنگر اشکم میریخت. ولی نمیدونم چجوری انقدر ظالم شدن بعضیا.

این شد که به خودم اومدم و ازین سایت دل کندم. دست اون عزیزان درد نکنه لااقل باعث شدن یادم بیاد یه چیزایی :))

همون موقعم با صبوری جواب اون دوستان رو دادم با اینکه زخم زبون زدن بدون اینکه چیزی از زندگی من بدونن.

الان دیگه برام تغییرات سایت خیلی دلسرد کننده نیس، گاهی میام که دوستای خودمو ببینم.

ولی خب یادمون باشه مجازی و حقیقی فرق نداره، "کارما" همه جا کار میکنه!    

ببخشید ماه پنهان جون که اومدم اینارو اینجا گفتم   

بی کار سفره نیست؛ بی سفره، عشق؛ بی عشق سخن نیست؛ و سخن که نبود فریاد و دعوا نیست، خنده و شوخی نیست، زبان و دل کهنه می شود؛ روح در چهره و نگاه در چشمها میخشکد؛ دستها در بیکاری فرسوده میشوند؛ و بیل و منگال و دستکاله و علفتراش در پس کندوی خالی، زیر لایه ی ضخیمی از غار رخ پنهان میکند. (جای خالی سلوچ، محمود دولت آبادی)

بزرگترین مشکلش اینه ک ما تو کل صفحه حتی نمیتونیم پست و امضا ی نفر رو کامل ببینیم 

تو ورژن قبلی چند تا پستو با هم میدیدم 

استارتر از بقیه کاربرا قابل تشخیص بود الان من اصلا میام تو تاپیک نمیفهمم کی پست گذاشته پستش واسه چ ساعتیه کدوم امضا مال کدوم کاربره استارتر کیه اه اه اه

همه چی قاطی شده حس میکنم مثل ی مورچه افتادم کف سایت

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
سلام ماه پنهانبقیه پستارو نخوندم، اومدم از تریبونت استفاده کنم و برم   ضمنن خرابِ اسم استیکرام!!! چهره ی خندان با دهان باز :))))من تا شب عید خیلی نینی سایتو دوس داشتم. هم خیلی بهم کمک میکردن، هم خودم هرچی میدونسم به بقیه میگفتم.تا اینکه بابت درگیری فکریم اومدم تاپیک زدم و تعدادی از کاربرایی که یک بار هم ندیده بودمشون اومدن کامنتایی گذاشتن که خیلی دلگیر شدم. یادم اومد سایت خیلی بی در و پیکر شده. یه سری آدمی که فکر نمیکنن پشت این سیستم شاید یه آدم نشسته با هزار تا غم تو غربت که تنها راه راحتیش الان اینه که با کسی حرف بزنه.اسم یکیشونو یادمه فقط اونم چون خاص بود niloopar جون اگه میخونی اینجارو، شمام یکی از اون باحالا بودی عزیزم!شماها شب عیدتون خوش بودین ولی من تو شرایط روحی ای بودم که با یه تلنگر اشکم میریخت. ولی نمیدونم چجوری انقدر ظالم شدن بعضیا.این شد که به خودم اومدم و ازین سایت دل کندم. دست اون عزیزان درد نکنه لااقل باعث شدن یادم بیاد یه چیزایی :))همون موقعم با صبوری جواب اون دوستان رو دادم با اینکه زخم زبون زدن بدون اینکه چیزی از زندگی من بدونن.الان دیگه برام تغییرات سایت خیلی دلسرد کننده نیس، گاهی میام که دوستای خودمو ببینم. ولی خب یادمون باشه مجازی و حقیقی فرق نداره، "کارما" همه جا کار میکنه!    ببخشید ماه پنهان جون که اومدم اینارو اینجا گفتم

سلام پروانه جون اتفاقا ممنون که گفتی چون یکی از. انتقادات من به سایت همین موضوع حمله دسته جمعی به یک کاربر جهت مچگیری بود. جالب نیست که هماهنگ با هم بخواهیم یک نفر را دست بیندازیم و احساس کنیم چقدر. زرنگ و باهوشیم که مچ طرف را گرفتیم به هر. حال امکانی در. سایت تعبیه شده بود. تحت عنوان پیام خصوصی که میشد از. یک کاربر سوال کرد طوری که مجبور. نشه اسم و. مشخصاتش را در. سایت علنا بیان کنه اتفاقی که خودم شاهد بودم برای دو. تا از. بچه های اینجا افتاد. 

در. کل پروانه جان نمیدانم من بیخبرم از تغییر. دنیا یا زیاد خوش خیالم که هنوز تک تک ادمها با هر. اعتقادی را دوست دارم حتی کسانی که از. نظر. اعتقادات و. عقاید خلاف من نظر میدهند 

به هر. حال ممنون عزیزم و نگران نباش کسی که تو را ازار داده مطمین باش حس خوبی پشت ان حرفها به خودش نداشته مگه میشه با کینه حرف زد. و. ارامش داشت مراقب خودت باش عزیزم 😘

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
سلام ماه جوناره منم اصلا با این ورزن حس تباذل نظرم نمیاد.همش حس میکنم کسی نیس و دارم با دیوار حرف میزنمدیکه حتی اکع بخوام در د دل کنم یا با هیجان چیزی رو تعریف کنم حایی رو ندارم

سلام توتی جان نمیدونم چی بگم جز. این که هر. دوی ما یک حس مشترک از دست دادن یک فضای خوب صمیمی را داریم 

خوشحال شدم دوباره دیدمت عزیزم 😘😘 

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
ماه پنهان عزيز الان به عنوان تاپيك دقت كردم يادم نيست ديشب هم تو همين قسمت زده بودي، انباري؟ يا دستهاي پشت پرده سريع جابجاش كردن؟

نه دردانه جون توی همین بخش بود.