2733
2739
عنوان

مادرشوهر

158 بازدید | 16 پست

خانوما من اساس کشی دارم چن روزه اصلا مادرشوهرم ی سرنزده ببینخ چیکار میکنم با بچه کوچیک اینا خواهرشوهرم همینطور ولی وقتی اون مریض بود هرروز میرفتم سربهش میزدم سوپ میپختم و خواهرشوهرم اساس کشی داش رفتم کمکش اونا هیچی ب هیچی اعصابم خورده دیشبم زنگ نزدم چهارشنبه سوری تبریک بگم هرسال زنگ میزدم

خوب کردی

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتی که دو ساله منتظرشم💛 هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منی که اسباب کشی میکنم بعد که میخوان بیان زنگ که بزنن میگم جابجا شدیم آدرس جدید میدم

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️
2740

حالا که شناختیشون دیگه بشو عین خودشون هرکار داشتن یا میخواستن بمیرن اصلا طرفشون نرو

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
اعصابم خیلی خورده لعنت گداشتم اگه مث خودشون رفتارنکنم

بیخیال دیگه اعصابتو خورد نکن، مهم اینه که خودشونو نشون دادن توأم از این به بعد کاری نکنی واسشون

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتی که دو ساله منتظرشم💛 هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم
اشتباهت محل زیادی بوده  دقت کردین هرچی کمتر محل بدی عزیز تری  پس خوب کردی و ادامه بده

اره واقعا دیگه‌نمیکنم ازاین ب بعد خداروشکر خونمو میبرم دورتر ازشون دور میشم

2706