2752
2734
عنوان

خدایا گوه خوردم گفتم یکی و بفرست عاشقم باسه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1802 بازدید | 68 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیتونم حس امینت داشته باشم بهش😭همچین خوبه ولی قدش به دلم نمیشینه 

میفهممت دقیقا ی موردی دارم تازه بی بی فیس هم هست همش وقتی میرفتیم بیرون احساس امنیت کامل نداشتم حس میکردم انقدا نمیتونه حامی باشه ☹️

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️
2731
از نظر من اصلانم  قشنگ نیس مرد کوتاه تر باشه

اون که اره ولی به نظرم ۳ سانت به چشم نمیاد اصلا 

بعدشم میگه همه چیش اوکی هست فقط این مشکله 

با هر آدمی بخوای ازدواج کنی یه عیبی داره و به نظر من این موضوع قابل چشم پوشی هست

خدایا شکرت...🌱
قد خسلی مهم خیلی خیلی نه زیاد بلند ولی یکمی مرد بلند تر باشه پس فردا پشینون میشه 

خب درسته مرد از ادم بلندتر باشه بهتره اما این قدی که این میگه ایرادی نداره چون پسره اون قدرها ازش کوتاه نیست تقریبا هم قدن من الان خودم با بابام هم قدم 

خدایا ناامید کردی اونیکه با امید صدات کرد 🖤

بده ب من 😐😐😐😐

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
خب درسته مرد از ادم بلندتر باشه بهتره اما این قدی که این میگه ایرادی نداره چون پسره اون قدرها ازش کو ...

اخه بابا فرق میکنه عزیزم . 

اینجا خیلیا دیدم که سر همین قد یا قیافه مشکل براشون پیش میاد. 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.

حالا چه متر هم دست گرفتی. انقد سختگیری خوب نیس. یه نفر همه چیو با هم نداره گلم. شاید یه دراز بیاد ک اخلاق نداره. 

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
میفهممت دقیقا ی موردی دارم تازه بی بی فیس هم هست همش وقتی میرفتیم بیرون احساس امنیت کامل نداشتم حس م ...

بی بی فیس قضیش فرق میکنه منم از ادمه بی بی فیس خوشم نمیاد 

خدایا ناامید کردی اونیکه با امید صدات کرد 🖤
2706