2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تا حدودی اره

می دونی چرا میگم چون من دوره ورم زیاد دیدم خیلی از دخترها هزارتا دوست پسر داشتن آخرش به هیچ کدوم نرسیدن با یک خواستگار معرفی شده ازدواج کردن وخیلی ها رو دیدم گذاشتن خواستگار بیاد خونه اما به مراحل ازدواج نرسیدن 

به نظرم نباید سختگیری بشه و ازدواج دختر باید تو ۲۰_۲۱سالگی انجام بشه.منظورم از سختگیری نکردن این نیست که به هر کی از راه رسید بله بگیم ولی اگه تا حدودی شرایط پسر خوبه قبول کنیم که سن دختر بالا نره.بعد از ۲۵ سالگی موقعيت ازدواج کم و کمتر میشه...

من موافق نیستم ولی برای تسکین ذهنم به کسی که نرسیدم. پذیرفتم حداقل بار غمش سبک ترشه

من هم مثل توبودم چهار سال پیش گلم اما تو دوستی اونجا میشه گف قسمت نشد که دونفر واقعا بخوان وطرف خواستگارهم بکنه من خودم اون موقعه ها گفتم قسمت نبود اما اون نخواست باز اگه اون میخواست می اومد خواستگاری اون موقعه می گفتم خدا نخواس

قسمت بوده ..خدا خواست اینطور بشه ..تقدیر مون این نوشته بود ...شانسمون بود ..هیچ کدوم درست نیست همه چیز بر میگرده به خودشخص ..ما هر موقع اشتباهی میکنم .  میگیم خدا بزرگه ..تقدیر بوده  خواست خدا این بوده ...نه ..خریت خودمون میندازیم گردن خدا  خودت گند زدی به زندگی خودت اشتباه کردی 

2706