2737
2734

خانما، بیاید کلیشه ها و تکنیک هایی که بلدید

، برای اینکه جواب دخالت و بی ادبی خانواده شوهر را بدید را بگید تا از هم یاد بگیریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

بی محلی 

هیچی بدتر از بی محلی نیس

🕋 برای ازادی برادرم و شوهرم دعا کنید دیگ بریدم دعا کنید بیاد از این بدبختی نجاتم بده😞😞خدا کمکم کنه. هر وقت تو تاپیک ها منو دیدید دعام کنید من هیچ کس و ندارم بچه ها واقعا تنهام 

اینکه در جواب بی ادبی هاشون تنبیه شون کنی، مثال تلفن شونو جواب ندی، این یعنی اینکه رفتار زشت تو فهمیدم اینم تلافیش، مثل بازی پینگ پونگ، نباید کار بدشون را بی جواب بذاری

اگه قیمت وسایل هایی ک میگیرید و پرسیدند بگید من میگیرم شوهرم حساب میکنه باور کنید ب قیمت توجه نمیکنم ...

شما خیلی برا من آشنایی قبلا باهم حرف زدیم‍؟

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
2706