2752
2734
عنوان

حاضر جوابی به خانواده شوهر بی شعور و فضول

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 39 پست
هی خواهر تکنیک و فن نمیدونم اولش خیلی رو سرم گذاشتمشون سوارم شدم الان کوبوندمشون زمین چند شب پیش ...

همیشه باید ریز و آروم جواب شونو بدی تا نمونه سر دلت، جواب ندی بدتره، یهو آتیش میگیری، اون وقت بده میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید بهشون بی محلی کنی، مثال موقع مهمونی بگی امروز نمیام کمرم درد می‌کنه، یا اینکه وقتی زنگ می‌زنند جواب ندی تا بسوزن، بعدشم بگی نشنیدم زنگ زدی، یا تو گروه شون فعالیت نکنی ، بعدش بگی اینترنت نداشتم 🤪

2731
هی خواهر تکنیک و فن نمیدونم اولش خیلی رو سرم گذاشتمشون سوارم شدم الان کوبوندمشون زمین چند شب پیش ...

منم بی زبون بودم، چند روز پیش یه جیغ جیغی جلوی برادر شوهرم و زنش راه انداختم که از ترس میخواستن فرار کنن😄😄😄😄😄

من اونقدر احترامشون کردم که سوارم شدن اونقدر بهشون بها دادم که فک کردن واقعا مالی هستن الانم خودم ...

بعضی ها احترام نمی پسندن، وقتی دهن شونو سرویس کنی آدم میشن

مثلا اگه گفتن چقدر چاق شدی بگید اعصابم آرومه تو رفاهم هرکیم باشه چاق میشه

اره، یا اینکه ی عیب از خودشون بگی، مثال بگی: اره تو چقدر چروک شده پوستت، چقدر جوش زدی 🤪

2706