2737
2734
عنوان

خانوما تورو خدا اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 43 پست
متخصص غدد کودکان چی ؟بهتر نیس؟

نه غدد فوقش برای بلوغ و بی اشتهایی و ضعف دارو بده نمی‌فهمه ضایعه سینه اش  چیه جراح عمومی خودش ارجاع میده الکی دکتر دیگه نبر دارو بدن دور از جون مشکلات دیگر بگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچی نیست فقط سریع ببر جراح عمومی ، الان بچه ها بخاطر غذاها و شرایط آی و هوا بلوغشون زود یا دیر اتفاق میفته ولی قسمت های خصوصی سریع رشد میکنه و این مشکلات پیش میاد ، گفتم بهتون اگر ترشح و تو رفتگی نداره جای نگرانی نیست

هیچی نیست فقط سریع ببر جراح عمومی ، الان بچه ها بخاطر غذاها و شرایط آی و هوا بلوغشون زود یا دیر اتفا ...

نه نداره خدارو شکر 

باشه عزیزم حتما میبرم 

ممنونم از راهنماییت  

انشالله همیشه شاد و سلامت باشی

2740
خدا کنه منم به‌همین آروم شدم  آخه دست میزدم گفت درد میگیره  توده چربی معمولا بدون درده

انشالله خیره ببر دکتر 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام