2733
2734

یه دختر ده ساله دارم لاغر و چثه اش ریزه هست...

امشب فهمیدم دو سه هفتست 

نوک سینه چپش برامده‌ شده مثل غده چربی 

دارم میمیرم از نگرانی اگه سرشب می‌گفت میبردمش دکتر...

دست میزنه هم درد میگیره 

بنظرتون چیه خطرناکه

وا شاید داره سینه هاش رشد میکنه 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

سلام خواهر منم همینطوری بود قسمت راست سینه اش ورم مانند کرده بود و می‌گفت موقع عادت ماهانه درد میگیره رفتیم دکتر زنان براش سونوگرافی سینه نوشت دقت کنید ماموگرافی نه ، و بعد رفتیم جراح عمومی گفت چیز خاصی نیست توده فیبروکیستیک چربی مانند هست و خطری نداره برای دردش هم دارو داد شما هم نگران نباشید همین کارهایی که گفتم رو انجام بدید

سلام خواهر منم همینطوری بود قسمت راست سینه اش ورم مانند کرده بود و می‌گفت موقع عادت ماهانه درد میگیر ...

انشالله که همین باشه  عزیزم خدا خیرت بده یکم آرومم کردی اونوقتی نشستم به گریه کردن آخه جاش هم بعد 

یک سینشه عزیزم

شاید توده چربیه نگران نباش عزیزم

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
خدا نکنه عزیزم خیلی ضعیفه

ببر دکتر غدد اگه تشخیصش این باشه دارو میده ک پریودش عقب بیفته 

انشاللله ک اینطور نباشه چون سنشم کمه ولی خوب سن بلوغ پایین اومده خیلی 

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻
2706