2733
2739
عنوان

خانوما تورو خدا اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 43 پست

هر جا میتونه باشه خواهر من ۲۱ سالگی اینجوری شد، چون هنوز سینه رشد نکرده اینجا در اومده اگر ترشح نداره سینه یا تو رفتگی نداره و سابقه سرطان سینه در خانواده ندارید نگران نباشید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببر دکتر غدد اگه تشخیصش این باشه دارو میده ک پریودش عقب بیفته  انشاللله ک اینطور نباشه چون سنش ...

۵ ماه پیش بردمش آزمایش هورمونی هم گرفت ۴ بار تو یکروز آزمایش داد گفت علائم بلوغ نداره 

حالا فردا دوباره وقت میگیرم میبرمش

2728
یکیشه گلم  بعدم خیلی ضعیفه و ریزست

ببین چیز خاصی نیست دخترا این سن تغیراتشون والی بازم نگرانی چکاپ مخصوص سینه ببر نه دکتر زنان چکاپ دکتر سینه زنان

همه چی خوب میشه تلاش کن 
دارم میمیرم از استرس انقد تو اینترنت چیزای بد نوشته بود میخواستم دق کنم

اینترنت همینه یه سردرد میشه خدای نکرده سرطان 

منم خودم همین طوریم دخترم آزمایش داده هر چی سرچ میکنم چیزای بد میاد تا ۴ شنبه که جواب آزمایش بیاد سکته میکنم 

۵ ماه پیش بردمش آزمایش هورمونی هم گرفت ۴ بار تو یکروز آزمایش داد گفت علائم بلوغ نداره  حالا فر ...

به امید خدا چیزی نیست و انشالله زود از نگرانی درمیایی

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻
2740
ببین چیز خاصی نیست دخترا این سن تغیراتشون والی بازم نگرانی چکاپ مخصوص سینه ببر نه دکتر زنان چکاپ دکت ...

اره اگر عادت ماهانه نشده جراح عمومی ببر اگر تشخیص داد که هیچی اگر نداد بعد از سونوگرافی میفهمن

اینترنت همینه یه سردرد میشه خدای نکرده سرطان  منم خودم همین طوریم دخترم آزمایش داده هر چی سرچ ...

خیییلی بده  اگر چیزی هم نباشه آدم از این  نوشته ها مریض میشه  

اره اگر عادت ماهانه نشده جراح عمومی ببر اگر تشخیص داد که هیچی اگر نداد بعد از سونوگرافی میفهمن

اشکال نداره منم اول سینه درآوردم بعد سخ سال عادت ماهانه شدم

همه چی خوب میشه تلاش کن 
2706