2737
2734
عنوان

شوهرم بهم گفت خودسر شدی😐

1103 بازدید | 44 پست

وقت گرفتم واسه ارایشگاه ساعت ۵

گفتم منو برسون ارایشگاه گفت ماشین و دادم به بابام فردا برو

منم گفتم خب عیب نداره خودم میرم پس

برگشت گفت خودسر شدی! خودم میرم خودم میرم چیه دیگه

منم از تعجب شاخ در اوردم یکم باهاش بگو مگو کردم گفتم همینکه گفتم فردا میری تمام گرفت خوابید😐

یعنی واقعا خاک عالم تو سرم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندسالته؟

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
2742
اح عزیزم بخدا دیگه آدم از رفتارشون روانی میشه

اخه واقعا چرا؟ یعنی تا ارایشگاه رفتن و برگشتن میشه خودسری؟ من واقعا دیگه امروز از مخم دود بلند شد

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
وا خب بهش میگفتی مگه بازاره که فردا برم،امروز نوبت دارم

گفتم میگه خب فردا بازم نوبت بگیر نمیفهمهههههههههه نفهم

2738
اخه واقعا چرا؟ یعنی تا ارایشگاه رفتن و برگشتن میشه خودسری؟ من واقعا دیگه امروز از مخم دود بلند شد

عزمزم درکت میکنم یعنی یه ماه از خونه نریم بیرون تو این یک ماه اگه خواستیم یه ساعت بریم بیرون باز یه غری میزنن 

ای کاش 😭
۲۳

شوهرت؟

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
منم بابام چند بار این حرفو بهم زده و خیلییییییی ناراحت شدم. با اینکه من بیچاره هیچ کاری نمیکنم و هیچ ...

بابای ادم بگه یه چیزی ولی اخه شوهر؟ من خودم یه ادم کامل مستقلم خیر سرم مادرم یعنی یه ارایشگاه ترم و بیام اصلا چه ربطی به خودسری داره واقعا حس میکنه برده خریده

منم بابام چند بار این حرفو بهم زده و خیلییییییی ناراحت شدم. با اینکه من بیچاره هیچ کاری نمیکنم و هیچ ...

شما تصور کن واسه چی بهم این حرفو زد:

رفته بودیم مشهد، من خیلی دوست داشتم نماز صبح برم حرم، اما بابام اینا هیچ وقت نماز صبحو بلند نمیشن تا با هم بریم. داداشم میخواست صبح بلند شه بره، منم گفتم منم میخوام با داداش برم. برگشت بهم گفت خودسر شدی و ... .😔

واقعا در عجبم، مگه چه اشکالی داره با داداشم برم حرم؟!! نه تنها میخواستم برم، نه جای بدی میخواستم برم.

البته به غیر اون بار چند بارم بهم گفته.

مال منم اینطوریه تنهایی نمیزاره جایی برم یاخودش میبره یا با مادرم یا مادرش میرم حتی با خواهرشم نمیزا ...

واقعا نمیفهممشون

2706