2752
2734
عنوان

شوهرم بهم گفت خودسر شدی😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1108 بازدید | 44 پست

اه چقد حال به هم زنه عوق

چجوری میزارید مثل بچه شیش ساله باهاتون رفتار بشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدا میگه اینجوری حرف بزن:😍  🥥همیشه راستگو باش. آل عمران/۱۷ ☁️با آرامش و نرمی حرف بزن. طه/۴۴ 🥥ازحرف هاۍبیهوده دوری کن. مؤمنون/۳ ☁️با زبان خوش سخن بگو. بقره/۸۳ 🥥حرف‌های نیکو ومنطقی بزنی. اِسراء/۵۳ ☁️پرخاش نکن. اِسراء/۲۳   چقدر شبیه این آیه‌ها هستیم؟!(:🚶  #اللَّھُـمَ‌‌‌‌عجِّـلْ‌لِوَلیِڪَ‌ألْـفَـرَج 🤲🏼♥️  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۳۴

پس حق داره حساس میشن معمولا این سن مردا

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

بچه امم تو این هیری ویری گرفت خوابید شیطونه میگه بچه رو بذارم همینجوری و برم ارایشگاه

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2731

هیچی نیست منم الان شوهرم زنگ زد گفت سوییچ ماشینو بده به فلان دوستم میاد جلو در رفتم پایین وایسادم منتظر پدرشوهرم گفت بیا بده من بهش میدم منم اومدم بالا به مادرشوهرم گفتم الان فلانی میگه نذاشتن بیاد جلو در  و بعدشم اومدم بالا😒😒😒نمیدونم این رفتارای چرت چیه

در حیرتم از این مردم پستاین طایفه ی زنده کش مرده پرست 
پس حق داره حساس میشن معمولا این سن مردا

چه حساسیتی؟

اصلا هم حق نداره!!! مثلا به چی حساس میشه؟ 

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
هیچی نیست منم الان شوهرم زنگ زد گفت سوییچ ماشینو بده به فلان دوستم میاد جلو در رفتم پایین وایسادم من ...

چه میدونم والا. انگار مردا قراره ما رو بخورن.😐 

چه حساسیتی؟ اصلا هم حق نداره!!! مثلا به چی حساس میشه؟ 

نمیدونم خودت میدونی دستت بازه 

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

11 سال اختلاف داری، تو سلیقه و رابطه و غیره اوکی هستی با همسرت؟  و آیا قبل ازدواج به این موضوع فکر کرده بودی و عنوان کردی یا مهم نبود برات!؟   تو شهر کوچیک زندگی میکنی یا کلان شهر؟ 

من و 2 تا خواهر گوگولی🥰🥰
11 سال اختلاف داری، تو سلیقه و رابطه و غیره اوکی هستی با همسرت؟  و آیا قبل ازدواج به این موضوع ...

نه مشکلی ندارم قبل ازدواجم گفتم کلان شهرم هستم

اه چقد حال به هم زنه عوق چجوری میزارید مثل بچه شیش ساله باهاتون رفتار بشه

من نمیذارم