2733
2734

سلام تازه ازدواج کردم. شوهرم همیشه یجوری به خانوادم توهین می‌کنه . فامیل هامون تو عروسی کادو کم دادن یکی دو بار هی گفت کوفت بخوره هرکس کادو کم کم داد. کارای تعمیراتی خونه انجام نمیده گفت من دوست ندارم مثل بابات دم دستی باشم پول دارم کارگر میگیرم. ( بابا همه ی کارای فنی خونه رو انجام میده و همیشه درحال فعالیته) قبلا گفته بود بهم بابات دروغ گوعه. چند روز پیش گفت دوست ندارم خونه خانوادت بیام چون تو هم خونه مامانم نمیای . نمی‌دونم این چیزا من و اذیت می‌کنه من خیلی رو خانوادم و اینکه طرف مقابلم احترام بزاره بهشون حساسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
مادرش اصلا به من محل نمیزاره. خونشون برم یک کلمه با من صحبت نمیکنه. تا حالا یک بار بهم زنگ نزده که ب ...

خب پس حق داره

خدایاشکرت بخاطرهمسرم وپسرم😍تو که تو قلبو وجودم خونه کردی…توکه با اومدنت معجزه کردی!😍

عزیزم وقتی ازدواج میکنی چه واسه زن چه واسه مرد خانواده میشه نفر دوم . و همسر میشه نفر اول

قرار نیست واسه هر حرفی دعوا راه بندازی خب اخلاق ایشون اینجوریه میتونی خیلی اروم و منطقی اون قسمتی که به پدرت احساس میکنی توهین کرد رو جواب یدی ولی فامیل هارو بیخیال . و اگه خونه مادرش نمیری اونم حق داره 

مادر دو دختر زیبا 💕
2706