2733
2734
عنوان

شکاک بودن تو رابطه

349 بازدید | 25 پست

شماعم سر همسرتون شکاکید؟

خیلی دارم اذیت میشم سر شکاک بودنم همش همه چیو چک میکنم بحثای گذشترو پیش میکشم حرص میخورم😐😑اعتماد بنظرم ادم نباید به هیچ انسانی داشته باشه چون آدمیزاد تنوع طلبه 😕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب وقتی خودت میگی تنوع‌طلبه و طرز فکرت اینطوریه که با یکی نمی‌مونه دیگه حرص خوردن و خودخوری و بحث و ناراحتیت برای چیه

حـٰالِ مـَـن خــوب است... امـّا تــو بٰاور نَکـن...

باهمين فرمون بري جلو تهش جداييه اگه چيزي از همسرت ديدي حق داري وگرنه مريضي بايد بري روانپزشك 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

به نظر میاد شما بیشتر داری خودت رو عذاب میدی و تلاش میکنی  که معذب بودنت رو توجیهش هم بکنی 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 

ای بابا من  با کسی رابطه رو تموم کردم نه بهاطر خیانت بخاطر چیزای دیگه  چهارماهه میاد التماس میکنه برگرد   گریه میککه حتی عصبی شد با پارفت تو شیسه پاشو بخیه زدن بعد فرداش تولدش شد دید م یکی براش نوشته تولد مبارک عزیز دلم  کدومو باید باور کنم؟

عزیزدلم با این حدیث و توکل به خدا دلتو قرص کن😍

وبدون یکی از ویژگی های مؤمن حسن ظنه✅️

واز کانالایی مثله همسران موفق فاطمی

ايده های دلبری

همسران بهشتی

سیاست های همسرداری 

و....

توي ایتا خیلی میتونه کمکت کنه عزیزم😍😍😍توي گوگل میتونی سرچشون کنی فقط آخرش ایتا اضافه کن

هرشب سوره ی مزّمّل و طلاقم عاااالیه💚💚💚

حدیث روز✨️

💕💕امام صادق (علیه‌السّلام):

خانواده و اموال خود را با قرائت💚 سوره نور 💚حفظ کنید و زنان خود را به وسیله آن مصون و محفوظ نگه دارید،

💎زیرا کسی که دائماً روزی یک‌بار این سوره را قرائت کند، هیچ فردی از اهل منزل او به فحشا کشانده نخواهند شد

کسی هر شب🌠 یا هر روز 🌞به صورت مداومت بخونه هیچ یک از اهل بیتش، خاندانش از نوه نتیجه بچه و....به گناه جنسی و انحراف جنسی دچار نمیشه تابمیره که شامل چشم چرانی، زناو....میشه💕💕

این یکی از آثار سوره مبارکه ی نورهست☀️

خداجونم عاشقتم😘😍
باهمين فرمون بري جلو تهش جداييه اگه چيزي از همسرت ديدي حق داري وگرنه مريضي بايد بري روانپزشك&nb ...

واقعا بعضی وقتا حتی گریمم میگیره ، شاید مریضم بهش فکر میکنم😑

2706