2752
2734
عنوان

احساس میکنم شوهرم به خانوادم توهین میکنه و این خیلی اذیتم می‌کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 45 پست
شمام غذا نپز، بگو دوست ندارم مثل مامانت دم دستی باشم. قانونا هم وظیفه ام نیست. برای کارهای خونه نیرو ...

این چه راهنمایی میکنی عزیزم.اینجوری که نمیشه

چند سالته؟؟

خدایاشکرت بخاطرهمسرم وپسرم😍تو که تو قلبو وجودم خونه کردی…توکه با اومدنت معجزه کردی!😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
این چه راهنمایی میکنی عزیزم.اینجوری که نمیشه چند سالته؟؟

سی و هفت سالمه و تجربه بهم ثابت کرده  همون اولش اگر حد و مرز طرفو مشخص نکنی، رفتار زشتش بیشتر و بیشتر خواهد شد ☺️

مادرش اصلا به من محل نمیزاره. خونشون برم یک کلمه با من صحبت نمیکنه. تا حالا یک بار بهم زنگ نزده که ب ...

اوهوم

خب تو حق داری جایی که بهت احترام نمی ذارن نری

به اونم گیر نده که بیاد بی خیال

به قول دوستمون مهم اینه که باهم خوب باشید

اون قسمت که می گی گفته نمی خوام مثل پدرت .... شما باید بگی دوست ندارم به خانوادم بی احترامی کنی و اگه ادامه دار باشه منم مثل خودت رفتار می کنم

ولی خیلی موضوع را کش نده

یکم سکوت کن

این نیز بگذرد

اصلا بعضی ها جوری راهنمایی میکنن ادم هنگ میکنه .اصلا انگاری منتظرن شوهر یا حالا یکی یه حرف بزنه ببخشید حمله کنن بهش ‌‌‌‌... این زندگیه ها .... میدون جنگ نیست 

مادر دو دختر زیبا 💕
سی و هفت سالمه و تجربه بهم ثابت کرده اگه همون اولش اگر حد و مرز طرفو مشخص نکنی، رفتار زشتش بیشتر و ب ...

الان با این سن بهش میگی غذا نپز چون وظیفه ات نیس؟

تازه ازدواج کرده این راهنمایی شما بیشتر باعث تنش و دعوا میشه

خدایاشکرت بخاطرهمسرم وپسرم😍تو که تو قلبو وجودم خونه کردی…توکه با اومدنت معجزه کردی!😍
نمی‌دونم واقعا . زندگیم خیلی پر تنش شده 

بنظر من تو شوهرتو و زندگی مشترکتو اولیت قرار ندادی

برای همین شوهرت حساس شده و متوجه این هست

و خب خیلی غمگین و تلخه که اولیت اول همسرت نباشی

چه برای زن چه برای مرد

خب واضحه توهین میکنه بعد میگی احساس میکنم

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂
2706