2737
2739
عنوان

با شوهرم بحثم شده چکار کنم

297 بازدید | 26 پست

یه موضوع مسخره ی اعصاب خوردکنی

من وسواس دارم بدم میاد از همه چی

مخصوصا وقتی چیزی خیس هست

وقتی از حمام میام بیرون تا حالا چندبار به شوهرم گفتم چنددقیقه صبر کن من لباس بپوشم و موهامو ببندم بعد بیا با من حرف بزن پیشم بشین فلان

امروز که اومدم اومدم موهامو با حوله جمع کنم تا ابش گرفته بشه اومد از دستم حوله رو گرفت گفت بزار کمکت کنم منم حوله رو کشیدم از دستش گفتم ولم کن دیگه اونم عصبانی شد رفت از صبح رفته بیرون هنوز نیامده پیام دادم جواب داد یه نفر کارش داشت ب من گفته بود ولی زنگ زدم جواب نداد

منم میدونم وسواس بده سخته همه چی ولی اینکه یه موضوعی رو به یه نفر بگی که بفهمه رعایتش کنه برات مهمه و اون همش دستت بندازه یا بخاد بره روی اعصابت خیلی سخت تره

ممکنه بگید من مشکل دارم برم درست بشم یا شوهرم داره عذاب میکشه مثلا ولی اینکه فقط ده دقیقه صبر کنه بعد بیاد به وسایل من دست بزنه یا به خودم خیلی چیز سختی نیس

خیلی چیزا رو من رعایت میکنم چندتا چیزم اون رعایت کنه

خیلی دلم گرفته چون داشتم خوب میشدم ولی انقدر مسخره ام کرد و دستم انداخت که درمانو ول کردم من خودم بیشتر عذاب میکشم ولی نمیفهمه

تو این مورد هم حق رو به خودم میدم اصلا دلم نمیخاد عذرخاهی کنم یا بهش زنگ بزنم ولی از همه خانواده ام دورم هیچ کس ندارم فقط خودمو شوهرم هستیم به جز اون کسی رو ندارم که بخام براش کلاس بزارم مجبورم خودم عذرخاهی کنم

درحالیکه زندگی ینی هوای همو داشته باشیم وقتی من از یه چیزی بدم میاد اون رعایت کنه وقتی اون بدش میاد من رعایت کنم غیر اینه؟

بنظر شما خیلی پیش پا افتاده نیس که الکی گذاشته رفت جواب نمیده

خودم کم فکر خیال دارم باید به فکر آقا هم باشم

بببینین چون شما وسواسی هستین پس مشکل از شماست 

سعی کنین خودتونو مداوا کنین 

شوهرتون درست میشه 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
بببینین چون شما وسواسی هستین پس مشکل از شماست  سعی کنین خودتونو مداوا کنین  شوهرتون درست ...

امیدوارم

ولی درمان بیماری های روان دست خود آدم نیست خانواده باید خیلی راه بیاد که در این مورد کم آوردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امیدوارم ولی درمان بیماری های روان دست خود آدم نیست خانواده باید خیلی راه بیاد که در این مورد کم آو ...

با شوهرتون در این زمینه هماهنگ باشین 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
2728

خداییش اگر ما زنها یه بحث  و دعوایی کنیم شب نریم خونه کی حق رو ب ما میده؟ولی مردا به هر دلیلی میتونن بیرون بمونن و حق هم داشته باشن

شما فرض کن مریض سرطانی داشته باشی توی خونه و چون ناراحت میشه یه سری کارا رو جلوش انجام ندی فرقی میکنه؟برا اون حالت بیشتر به اون مریض حق میدی صرفا چون آب شدن اش رو جلوی چشمت میبینی! ولی مریضی که با مشکلات روحی  دست به گریبانه چون نمیبینید میگید تو چون مریضی باید راه بیایی

2740

مامان من با وسواس خودشو و مارو بیچار کرد الان دو دقیقه نمیتونه سر پا وایسه پاهاش بی حس میشم انقدر ک کار سنگین و زیاد انجام میداد الانم همینجوری میره لباساشو با دست میشوره مبگم خو کمرت درد میکنه میگع ن فشار نمیاد بهم بعد از حموم میاد حالش بده 

کاربری قبلیم تعلیق شد کاربر قدیمی ام :(
شاید اون موقع براش جذاب تر شدید و دوست داشته بیاد سمتتون شما میتونستید با مهربونی بهش بگید که بر نخ ...

قبلا بهش گفتم

خودش وقتی یه چیزیو میگه من رعایت نمیکنم ده بار میاره به روم که وقتی بهت میگم خوب رعایت کن

منم خیلی از دست شوهرم ناراحتم خیلی مزخرفه

بهش گفتم بریم روز مادر یه سر بزنیم به مادر ها گفت روز مادر چیه من نه میام نه کادو میدم اون مادر من نیست به من چه...

اونوقت برا مادر خودش....

خیلی ناراحتم از بخت و اقبالم

مامان من با وسواس خودشو و مارو بیچار کرد الان دو دقیقه نمیتونه سر پا وایسه پاهاش بی حس میشم انقدر ک ...

خیلی متاسفم

وسواس واقعا مثل بیماری سرطان میمونه آدمو از پا درمیاره

قابل درمان هم نیس فقط میشه علایم شو حساسیت هاشو کم کرد و خیلی سخته

من باشم بابت اینکه شب نیومده خونه به هر دلیلی خیلی خیلی خیلی ناراحت میشم، اینهمه زن و شوهر ها بحثشون ...

منم خیلی ناراحتم ولی هرچی زنگ میزنم جواب نمیده مثلا میخاد تلافی کنه

منم خیلی از دست شوهرم ناراحتم خیلی مزخرفه بهش گفتم بریم روز مادر یه سر بزنیم به مادر ها گفت روز ماد ...

چقدر این رفتارا ناراحت کننده هست

حالا چی میشد با شما میومد کادو هم اصلا یه گل و شیرینی آدم میبره 

ولی با رفتاراشون آدمو دل سرد میکنن

2706