2752
2734
عنوان

با شوهرم بحثم شده چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 26 پست
خیلی متاسفم وسواس واقعا مثل بیماری سرطان میمونه آدمو از پا درمیاره قابل درمان هم نیس فقط میشه علای ...

اره واقعا مامانمم همینو میگه میگه نمیتونم پست خودم نیست 

ولی شما تا جونیو خودتو درمان کن چون فقطططط خودت باید حواست باشه ن شوهر ن مادر ودر ن بچه فقط خودت 

کاربری قبلیم تعلیق شد کاربر قدیمی ام :(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی ناراحتم ولی هرچی زنگ میزنم جواب نمیده مثلا میخاد تلافی کنه

وقتی برگشت بهش بگو کلاهتو قاضی کن کار کدوممون اشتباه تر؟ یهو عصبانی شدن من یا شب نیومدن خونه تو

اصلا شاید خدای نکرده وقتی شب نمیای خونه یه بلایی سر من یا خودت اومد وقتی از هم خبر نداریم بعدا پشیمونی چه سودی داره؟

استارتر عزیز متوجه شدم شما خودت دنبال درمانت هستی انشالله روز به روز بهتر میشی اما کلا نزار این رفتار بد از خونه قهر کردن و نیومدن روش بمونه خیلی رفتار فاجعه ای

اره واقعا مامانمم همینو میگه میگه نمیتونم پست خودم نیست  ولی شما تا جونیو خودتو درمان کن چون ف ...

ببین شما که خودت هم دیدی ولی واقعا گفتنش آسونه در عمل خیلی سخته

مخصوصا وقتی نیاز داری یکی تاییدت کنه یا بهت آرامش بده ولی دائم تو مخت میاره که تو ارزشی نداری این دیوانه بازیا چیه برو بابا فلان

اگر  از اول با من همراه  بود خیلی بهتر شده  بودم.  در کل من بخاطر استرس هایی که شوهرم داد بهم وسواس گرفتم چندین بار وقتی تو شرایطی بودم که بهش نیاز داشتم زنگ میزدم بهش میگفت الان کار دارم خودت یکاریش کن یا میگفت بمن چه تمام اون استرسها که تو وجودم ریخته میشد با وسواس بزور پیدا کرد

2731
شما میگی چکار کنم؟ دیروز که هرچی زنگ زدم جواب نداد کلا الانم زنگ زدم برنداشت پیام داده سرم شلوغه ...

دقیقا ماباید بهشون حق بدیم .من انقد باوسواسیتم شوهرم واذیت کردم دیگه اصلا چیزی که بگم انجام نمیده قبلا خیلی هواموداشت الان میگه واقعا خسته شدم .طوری خونم کسی نمیتونه بیاد باید تذکر بدم تا کاری نکن خونه کثیف نشه .من دیگه خودم کم آوردم 

ببین شما که خودت هم دیدی ولی واقعا گفتنش آسونه در عمل خیلی سخته مخصوصا وقتی نیاز داری یکی تاییدت کن ...

نه برعکس هرچی کمکت کنن وسواسیت بیشتر میشه اخه شوهرمن چنسال هوامو داشت حتا خانوادم ولی چه فایده روز به روز دارم بدتر میشم دیگه دست وپام ازبس توآبم دارفلج میشه .باورکن این چیزا رومیگی کاملا درکت میکنم 

نه برعکس هرچی کمکت کنن وسواسیت بیشتر میشه اخه شوهرمن چنسال هوامو داشت حتا خانوادم ولی چه فایده روز ب ...

خیلی سخته

منظورم همراهی با کارهای وسواسی نیس همراهی با درمانه

من میرفتم پیش مشاور و پیش روانپزشک

یک بار برای رضای خدا نگفت داری خوب میشی داری خوب پبش میری

وقتی خیلی بهتر شده بودم گفت دیدی چقدر پول خرج کردی الکی چقدر آب مصرف میکردی الگی چقدر دیوانه ای دیوانه بودی فلان

دیگه ازون به بعد مشاوره نرفتم و بدتر هم شدم

در کل شوهرمن اینجوریه که خودش قتل هم کرده باشه من باید بیام عذرخاهی و منت کشی جدای  از همه چی

ینی چه تقصیر من باشه چه تقصیر اون باشه من باید بیام منتکشی و عذرخاهی و بیام بگم غلط کردم تا تازه یه روی خوش نشون بده

تا تازه بعدش بعد چند روز خوب بشه

واقعا فرایند فرسایشی

بعدم نمیاد بشینه دوکلام حرف راجع به خودمون بزنیم تا من میام از شرایطم بگم یا یکم درد دل کنم فوری میزنه تو پرم

من کلا ادم درون گرایی ام اهل بیرون رفتن نیستم اهل مهمونی نیستم تا میام دو کلمه حرف بزنم فوری شروع میکنه راجع به کار و سیاست حرف میزنه کلا بجز این موارد ما حرفی نمیزنیم

خیلی خسته کننده اس

خیلی سخته منظورم همراهی با کارهای وسواسی نیس همراهی با درمانه من میرفتم پیش مشاور و پیش روانپزشک ...

بهت حق میدم وقتی داری بادارودرمان خوب پیش میری حمایت نشی بیشتر اذیت میشی .ببخشید چه داروی میخوردی تاثیرش بیشتر بود؟