2752
2734
عنوان

موهامو از ته قیچی کردم

238 بازدید | 9 پست

موهام به حدی قشنگ بود و بلند و پرپشت خودمو دیونه میکرد جلو ایینه ،،،اما امشب کوتاش کردم،،وقتی زندگی جلو چشات دود میشه،،ارزوهات میمیره،،،اونی که کنارته دوسش نداری،،،زجر شونه زدنش ،پیچیدنشو چرا تحمل کنم

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 

😢💔

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم موهامو کوتاه کردم  راحت شدم

من از دلشکستگی کوتاش کردم الان پیچیدمش تو دستمو دارم براش گریه میکنم

اگه یه روزی برگشتم نی نی سایت یا با کاربری دیگه ای اومدم  بدون هیچیم تو دنیا درست نیست ،،،یا حق خداحافظ                 
بلند میشه فراموش میشه

تا رو زانوم بود ،،،،