2737
2734
عنوان

روز ششم پری و ....

| مشاهده متن کامل بحث + 3516 بازدید | 536 پست
ااا چقدر بد انشالله اونجاهم بارون بیااد حسابی کیف کنید😻

سلاااام دختر مهربون

خوبی دوست نازنینم؟

چطوری 

چه خبر 

اقدام کردی این سیکل؟😍

راستی از کیت تخمک گزاری استفاده نکردی؟

دلبند نازنیم به یمن وجود پر برکتت روزی هزار بار شکر خدا میکنم..و بوسه میزنم به دستای نازت که بوی بهشت میده
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلاااام دختر مهربون خوبی دوست نازنینم؟ چطوری  چه خبر  اقدام کردی این سیکل؟😍 راستی از ...

سلام عزیزممممم خداروشکر مرسی گلم تو خوبی در چه حالی 

قربونت عزیزم اره عزیزم دیگه توکل کردم به خدا ببینم چی میشه 

شماهم اقدام کردین این ماه؟

استفاده کردم مارک مدیکور بود بدیش اینه که هر زمان که بزنی دوتا خط کمرنگ میندازه بجز زمانی که تخمکگذاری داری یکیش پررنگ میشه 

شما استفاده نکردین؟

بنطرم مارک max 14بهتر از مدیکوره البته اگه اسمش و درست گفته باشم 

سلام عزیزممممم خداروشکر مرسی گلم تو خوبی در چه حالی  قربونت عزیزم اره عزیزم دیگه توکل کردم به ...

سلام به روی ماهت قشنگ جانم.

اره موافقم مکس اوکیتر و واقعیتره.

بله من استفاده کردم..روز ۱۳ و ۱۴ پررنگ مثبت بود منم همون حوالی اقدام داشتم

دیگه توکل برخدا.

شما چه خبر چه میکنی

موعدت کیه؟ من بین ۲۳ تا ۲۵ اردیبهشت موعدمه

دلبند نازنیم به یمن وجود پر برکتت روزی هزار بار شکر خدا میکنم..و بوسه میزنم به دستای نازت که بوی بهشت میده
2728
سلام به روی ماهت قشنگ جانم. اره موافقم مکس اوکیتر و واقعیتره. بله من استفاده کردم..روز ۱۳ و ۱۴ پرر ...

شما از مکس استفاده کردین یا مدیکور؟

انشالله که خوش خبر بیای و کلی واست ذوق کنم 😍💓

😂یه اقدامی همش چشم انتظاره دیگه سعی میکنم خودمو سرگرم کنم زیاد تو فکر نرم

موعود منم بین ۱۵_۱۸

شما علائمی ندارین؟

شما از مکس استفاده کردین یا مدیکور؟ انشالله که خوش خبر بیای و کلی واست ذوق کنم 😍💓 😂یه اقدامی هم ...

من از مکس استفاده کردم.عکسشو میزارم برات

من تازه روز ۱۵سیکلم احتمالا یا امروز یا همون دیروز تازه ازادسازی داشتم😅

من اگر طبق سیکل خودم بخوام روتین بشم باید ۲۳م بشم

منم چون امیدی ندارم بهش فکر نمیکنم 

من از مکس استفاده کردم.عکسشو میزارم برات من تازه روز ۱۵سیکلم احتمالا یا امروز یا همون دیروز تازه از ...

اها خیلیم خوب ممنون میشم بزاری ببینم مثل کیت منه یا نه این مدیکور حسابی گیجم کرده هروقت بزنم دوتا خطه 

انشالله که به موقعه اقدام داشتی عزیزم 😍💓

2740
من اگر طبق سیکل خودم بخوام روتین بشم باید ۲۳م بشم منم چون امیدی ندارم بهش فکر نمیکنم 

😍انشالله که پری نیاد و نی نی داشته باشی عزیزم 

به اتفاقای قشنگ فکر کن 😍به بی بی مثبت پررنگ به اینکه نی نی تو دلت داری💓

اها خیلیم خوب ممنون میشم بزاری ببینم مثل کیت منه یا نه این مدیکور حسابی گیجم کرده هروقت بزنم دوتا خط ...

الان میزارم..شما چندم سیکل مثبت شد؟

😍انشالله که پری نیاد و نی نی داشته باشی عزیزم  به اتفاقای قشنگ فکر کن 😍به بی بی مثبت پررنگ ب ...

وای ایشالا ایشالا

ایشالا جفتمون با هم همین ماه میزبان معجزه خداوند باشیم

انشالله عزیزدلم😍💓

چرا بهم خطا میده.میگه شما مجوز پست لینک ندارین

انشالله عزیزدلم😍💓

واسا بیینم خصوصی میتونم بهت بدم یا نه

نمیدونم نی نی سایتم چش شده..حتی تبادل نظرها رو برام یکماهه باز نمیکنه

2706