2733
2734

خیلی براش ناراحتم صورت قشنگ موهای قشنگ ولی روز به روز داره چاقتر میشه هرچی هم بهش میگیم دو روزه فایده نداره دیشب خونشون بودیم پنج شیش تا شیرینی و هفت هشت تایی شکلات خورد و کلی غذا منم توی دلم هی میگفتم لعنتی بس کن دیگه اون تا یه ماه دیگم ورزش کنی آب نمیشه مادرشم براش مهم نیست خودش لاغره این بچه رو ول کرده به حال خودش هر بار از بار قبل چاقتر میشه میبینیش نمیدونم نگرانشم آخه بیشتر از این واقعا بد میشه دیگه 

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
مادرشم براش مهم نیست شما دایه عزیزتر از مادرید؟! ول کن بچه ی خودشونه مسئولیتش با اوناست

بالاخره منم خاله اشم ناراحت میشم 

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃

خواهشاً جلوی خود بچه اینو نگو حتما دست خودش نیست عادت کرده به پر خوری 

با خواهرت حرف بزن

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....
مادرشم براش مهم نیست شما دایه عزیزتر از مادرید؟! ول کن بچه ی خودشونه مسئولیتش با اوناست

خواهرزاده خیلی عزیزه 

منو خواهرام همیشه دعوامون رو بچه های همدیگه س

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
اونوقت شما از مادرش نگران تری؟؟؟؟ دایه مهربون تر از مادر    

مادرش اصلا غذا نمیخوره میگه چاق میشم 65 کیلوعه ولی براش اصلا این بچه مهم نیست نمیدونم شایدم خسته شده اینقدر گفته

2706