2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چجوری شروع شد و هی فکر میکنی که همه چی کثیفه؟

از وقتی جدا شدم خیلی حساس شدم به اطرافم 

بعدش رفتم خوابگاه اونجا دیگه کلا متحول شدم انگار همه چی آب دهنی بود یا مثلا طرف تو دستشویی دستاشو خوب نشسته از این فکرا

از وقتی جدا شدم خیلی حساس شدم به اطرافم  بعدش رفتم خوابگاه اونجا دیگه کلا متحول شدم انگار همه ...

اونم یه نوع اضطراب حساب میشه . منم تجربه داشتم ... 

اما موقتی بود برا من وسواس ذهنیه گاهی عملی میشه 

2738
اونم یه نوع اضطراب حساب میشه . منم تجربه داشتم ...  اما موقتی بود برا من وسواس ذهنیه گاهی عملی ...

الان از اون سالها ۱۴_۱۵ سال میگذره ولی باز وسواس دارم با اینکه در قیاس با گذشته خیلی فرق کردم،

آها راستی یه وسواس شدید به طهارت و غسل و وضو دارم یعنی منو از عبادت انداخته اونقدر رو مخمه🤕

هیچ صدای آبی نیومد ، اصلااااااا

وااااای من تجربه ام اینه من تنها بزرگ شدم خب ، بعد یه دختر  عمه داشتم مامانش خیلی کثیف بود .

همیشه یه بوی کثیفی هست تاکسی ها معمولا دارن اون بو رو میداد ...

وای خونشون مراسمی میشد من بدبخت بودم نمیتونستم غذا بخورم 

الانم الانه نمیتونم .. یه دور با پسری آشنا شدم دیدم اون بو رو میده از پسرا بدم اومد 

وسواس من تو تمیزی اطرافم و خودمه هر روز دوش... هی تو ذهنم اون خانومه میاد .. موهاش وززز ... عرق بوووو اییییی

2706