2733
2739
عنوان

خانوما بیاین لطفاً 😍😍

792 بازدید | 61 پست

بچها میخوایم ماشین بخریم  ۱۰۰ تومن کم داریم شوهرم میگه طلا هاتو بفروش بعد برات میخرم.  میدونم میخره ولی فعلأ تا چند سال باید قسط بده بعدش میخره

شما جای من بودید چیکار میکردین؟

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

طلا واسه همچین موقعیه دیگه

بفروش

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بالاخره خدا بغلمو با دستاش پر کرد خدایا خیلی دوست دارم نذاشتی حسرت مادرشدن رو دلم بمونه 🥺❤                            امضای قبلیم:خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی🌙🥺؟                           🥀🥲              ما کوچیکا خدامون بزرگه.......🍂🌱                گاهی گمان نمیکنی ولی میشود🥰

بله حتما میدادم

بعد چندسال که همه ی طلاهام روفروختم،چند روزی هست که ماشین خریدم، اونم شوهرم بهم گفت طلا بخریم گفتم نه ماشین میخام

چندماه بعد بایه ترفندی طلاهم میخرم😅😊

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊
2706