2733
2734
عنوان

خانوما بیاین لطفاً 😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 62 پست
بله حتما میدادم بعد چندسال که همه ی طلاهام روفروختم،چند روزی هست که ماشین خریدم، اونم شوهرم بهم گفت ...

یاد منم بده 😅😅

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اخه ۱۰۰ تومنش طلا خانومه ماشین ۱۰۰ تومنی مگه داریم؟

لااقل میتونس یه تعارف خشک و خالی بزنه دیگه

بعدم اینهمه آدم بدون هیچ چشمداشتی زار و زندگیشونو به اسم زن و بچه میزنن حالا مثلا یه ماشین چی میشه؟ 

2731
یاد منم بده 😅😅

شوهر من خیلی النگو دوست داره، از نقره و استیل هم بدش میاد هی میخام بهش النگو نقره نشون بدم بگم بخرم یه کم تو فکر بره،سال بعد بگم قرعه کشی میخام شرکت کنم طلا بخرم ،بگم پول بده پس انداز کنم میخام یه طلا بخرم

همینجوری دیکه

ولی فعلا میخام به خودم برسم

برم لیرز فول بادی،بعد وسط عملیات ازش قول بگیرم طلا بخره😅😅😅😅

وزن فعلی۸۸/۲۰۰🤯                                                        وزن دلخواه ۶۵😊                                                          شروع رژیم و پیاده روی:۲/دی ماه/۱۴۰۲.                                  💚خداجون کمکم کن بتونم رژیم ام رو ادامه بدم💚                      📌  ۲بهمن ماه=۸۲/۸۰۰ 😊
طلاهارو اگه خودش خریده میدادم بهش میخایی چیکار طلا بدست سوار اتوبوس شی رفاه و اسایش مهم تر نیس؟!

چرا  خودمم همین فکرو میکنم 

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706