2752
2734
عنوان

حسادت‌در زنان‌ بیشتر‌ یا‌ اقایون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شرمنده میکنید  ممنون 🙏👌🌹 تاپیک این بنده خدا به باد فنا رفت 😁

خخخخخ....خب نفرس دیگ ع ع ع ع برو خونتون ،🤣🤣🤣🤣🤫🌷

درخواست دوستی ممنوع....من دیوونه ام یکهوووو دیدین فحش خواهر مادر دادم،😱🤫😝
2731

مردا خیلی خیلی حسودن ولی بازم از حسودیشون این حرف که زنا حسادت میکنن انداختن سر زبونا. باور ندارین یه نگاه به اطرافتون و ترس مردا از زنان موفق بندازید متوجه میشین کدوم حسود ترینن!

جنس مرد تا یه زن موفق و ثروتمند میبینه یا میبینه ماشین خوب داره شروع میکنه به توهین کردن تا اینطوری خودشو تخلیه کنه همش از حسادته. 

مردا خیلی خیلی حسودن ولی بازم از حسودیشون این حرف که زنا حسادت میکنن انداختن سر زبونا. باور ندارین ی ...

بالاخره یه کامنت درست دیدم👌

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2706