2733
2734

با دوستام توی بازار بودیم یه راهو اشتباه رفتیم داشتیم برمیگشتیم بریم یه سمت دیگه یهو چشمم افتاد به یه پسره شاید یک ثانیه فقط؛بعد یکم ک رفتم جلوتر یهو دیدم یکی گفت ببخشید میشه چند لحظه وقتتون رو بگیرم؟ حالا من هنگ بودمممم مثه بز داشتم نگاش میکردم هیچی نمیگفتم،دوباره تکرار کرد

گفتم بله بفرمایید گفت که اسمت چیه و بچه همینجایی؟ چندتا از این سوالا

بعد گفت ک میشه ایدی اینستات رو داشته باشم یا شما ایدی منو(من چون اولین بارم بود کسی همچین درخواستی داشت ازم هنگ بودم ،گفتم ک ایدی اینستا واسه چی؟گفت یعنی مشخص نیست واسه چی؟ من ایدی اینستام رو زدم براش و سریع فرار کردمم،بهم گفت مواظب خودت باش(منم خیلی پوکر نگاش کردم😂

بعد از ۴۰ دقیقه ای  فالوم کرد،پیجشو ک دیدم گفتم واااا

یه پسره تقریبا نیمه معروف 😂 ۱۷kفالور داره تو اینستا و اهنگ میخونه ،یه چندتام فن پیج داره و نیمه معروفه😂 اسمش هم تو گوگل بزنی میاره(بچه مازندرانه و اینجا توشهر ما سرباز بود

حالا ما گفتیم این طاقت نمیاره و سریع پیام میده دیدیم ن بابا خبری نشد

تا فرداش خودم یه استوری گذاشتم از خودم لایک کرد و ریپ زد گفت چطوری خوبیی

منم گفتم مرسی و...

بعد پرسید راستی متولد چندی و...(اینم بگم ک دوساعت میشد دیگه پیام منو سین میزد بااینکه آنلاین بود

دیگه چیزی نگفت تا فرداش

گفت امروز میزنم بیرون اگه بودی بیا همو ببینیم(چون منم اهل دوستی نیستم استرس میگیرم😂 گفتم من شهرمون نیستم ، بعد پرسیدم کجایی هستی شما گفت مازندرانی و تو کجایی هستی گفتم منم فلان جایی ام😂 اخه اصالتا استان فارسی ام ولی جای دیگه زندگی میکنیم)

گفت نزدیکه به اینجا گفتم نه ۳ساعتی راهه گفت Aw😂

دیگه پرسید فلان جا(جای ک زندگی میکنم )نمیای کلا؟

گفتم اره میام اینجا زندگی میکنم ولی اصالتا اینجایی نیستم

گفت اهاا خوبه

فقط همین دیکه هم پیام نداد

استوری میذارمم ریپ نمیزنه😂😂

بنظرتون چراااا؟؟؟

اول میان سمت ادم یکم ادمو امیدوار میکنن بعد میرن

بنظرتون چرا غیبش زده؟؟؟🧐🦥

البته تو پیجشم نگاه میکنم همینجور دختر فلان جایی(جایی ک زندگی میکنم،چون ممکنه شناسایی بشم اسمشو نمیگم) فالو میکنه😂😂

واسه شمام پیش اومده اینجوریااا 

خیلی سواله برام چرا چیزی نگفت دیگ😂😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
یکی خلاصع کنه

ی یارویی که معروف بوده تو خیابون باهاش حرف زده اینم آیدی اینستاشو داده بعد پسره ی استوری هاشو ریپ زده که چطوری خوبی فردا میام شهرتون ببینمت اونم هول شده گفته من ماله این شهر نیستم

پسره هم دیگه پیام نداده

حالا این میگه چرا😐😑

دوست که معلومه نداره اصن جز معیارای منم نبود ک بخوام برم دیت ولی موندم چرا پیام نداد دیگه😂

جز معیارات نبود دیگه چرا پیگیرشی؟ میخوای یکی بیفته دنبالت فقط حس غرور کاذب بهت دست بده؟

2706