2737
2734

بچه ها دو بار حاملگی پوچ داشتم 

دیگه طاقتشو ندارم

توروخدا کسی میدونه یه دکتر خوب تو تهران بهم معرفی کنه؟؟ 

کلینیک ابن سینا ک برای سقط و نازاییه خوبه به نظدتون؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

گلم منم سابقه سقط مکرر دارم.بهتره سریع بری دنبال درمان.ممکنه یا اسپرم شوهرت ضعیف باشه یا مشکل ایمنی انعقادی داشته باشی

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..

دکتر سمیه شهسواری خیلی خوبه من راضیم ازش اگر خواستی شمارشو بهت میدم عزیزم،ناراحت شدم برات ایشاالله به زودی مشکلت حل میشه🫂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️
خوبه؟؟ یعنی یکیو میخام ک عالی باشه دیگ تحمل ندارم بخدا 

جز برترین دکترای سال ۹۸.۹۹ بوده رزومه اش بخون

⚖️دوستان اگر سوال و یا مسئله حقوقی داشتید میتونید درخواست دوستی بدید راهنمایی تون کنم ⚖️. 
2740
گلم منم سابقه سقط مکرر دارم.بهتره سریع بری دنبال درمان.ممکنه یا اسپرم شوهرت ضعیف باشه یا مشکل ایمنی ...

میخام برم تهران فقط دکتر خوب سراغ ندارم

یکی پیدا کردم اسمش فاطمه رزاقی که میگن خیلی خوبه ولی هرچقد زنگ میزنم جواب نمیدن نمیدونم رفته خارج یا چی😥😥

دکتر سمیه شهسواری خیلی خوبه من راضیم ازش اگر خواستی شمارشو بهت میدم عزیزم،ناراحت شدم برات ایشاالله ب ...

تهرانه؟ کدوم بیمارستانه

فدات شم گلم ایشالا مشکل توام حل شه

بفرس برام مرسی

میخام برم تهران فقط دکتر خوب سراغ ندارم یکی پیدا کردم اسمش فاطمه رزاقی که میگن خیلی خوبه ولی هرچقد ...

رزاقی رو منم شنیدم رفته.عارفی هم میگن خوبه.اصفهان هم دکتر شرکت.ببین فقط ازمایشگاه خوب پیدا کن که ازمایشاتتو خوب و دقیق بگیره.وگرنه داروها که اکثر دکترا مثل هم میدن.مخصوصا ایمنی انعقادی که ۴،۵ تا دارو هست که همه دکترا همونو میدن

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
شما درمان شدی؟؟🥺

نه.چندساله دنبالشم.خسته شدم

2706