2752
2734
تهرانه؟ کدوم بیمارستانه فدات شم گلم ایشالا مشکل توام حل شه بفرس برام مرسی

آره عزیزم تهرانه،هر روز مطب هستش،بیمارستانم،الغدیر،مصطفی خمینی،یکی دو تا شخصی هم هستش،ممنون گلم خدا بزرگه همه چی درست میشه فقط بسپار به خودش

💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️
رزاقی رو منم شنیدم رفته.عارفی هم میگن خوبه.اصفهان هم دکتر شرکت.ببین فقط ازمایشگاه خوب پیدا کن که ازم ...

واقعا؟🥺

عارفی رو هم شنیدم

همون از عارفی وقت بگیرم به نظرت؟؟

ازمایشگاه فک کنم ابن سینا تهران خوبه میگن🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا؟🥺 عارفی رو هم شنیدم همون از عارفی وقت بگیرم به نظرت؟؟ ازمایشگاه فک کنم ابن سینا تهران خوبه ...

اره عارفی خوبه وقت بگیر ازش.البته اگه نزدیک اصفهان باشی میتونی از شرکت هم بگیری.اینم خیلی تعریفشو شنیدم.

ازمایشگاه رو واقعا اطلاع ندارم که کدوم خوبه

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
ای وای 😥😥😥 ایشالا خدا برات حلش کنه میتونم بپرسم مشکلت چیه؟؟ ازمایش اینا دادی؟؟

ممنونم عزیزم.انشالله برای شماهم حل بشه.بله ازمابش همچی دادم.ازمایشات کروموزومی و هورمونی و ایمنی و انعقادی و....

مشکلمون اسپرم ضعیف شوهرم و خودمم دوتا فاکتورم بالا بود

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
خب شوهرتم بره شاید کیفیت اسپرمش بده که پوچ میشه.چون دوبار شده کامل همه چیو برین.

حتما میریم

فعلا دکتر عارفی رو از تهران پیدا کردیم

زنگ زدم گفت وقت نداریم اردیبهشت زنگ بزن🥺🥺🥺

اره عارفی خوبه وقت بگیر ازش.البته اگه نزدیک اصفهان باشی میتونی از شرکت هم بگیری.اینم خیلی تعریفشو شن ...

زنگ زدم الان به دکتر عارفی

اصلا واس ویزیت اولی ها وقت نداره🥺🥺

گفت اردیبهشت زنگ بزن تازه🥺🥺🥺

همدانیم 🥺🥺

زنگ زدم الان به دکتر عارفی اصلا واس ویزیت اولی ها وقت نداره🥺🥺 گفت اردیبهشت زنگ بزن تازه🥺🥺🥺 ه ...

اره این دکترا خیلی سرشون شلوغه.از شهر خودتون دکتر ویدا کن.منم شهر خودم رفتم دکتر.تو سایت که چک کردم همون داروهایی که عارفی و شرکت و رزاقی داده بودن بیماراشون همونا بهم داده غیر از یکی دومورد.

خب حالا ک تشخیص دادن مشکلتونو چرا حل نمیشه؟؟🥺

فعلا که باردار نمیشم😔