2752
2734

شیر مادر همه ویتامین های بدن هست یا هرچی میخوریم؟

آخه انقد میگن شیرمادرخوبه فلانه مگه ما چی میخوریم اصلا من خودم شخصا اصلا چیز خوب نمی‌خورم یک ساله اصلا گوشت نخریدیم دیروزم پیتزا و ازین آشغالا خوردم

حس بدی دارم میگم یه شیرخشک بگیرم بهش بدم بهتره تا شیر منو بخوره

من پسر دو ساله ام شش روزه اسهال هست سه بار دکتر بردم سرم زدیم ولی اصلا اصلا اصلا لب به چیزی نمیزنه و کلا حالت بی هوش میفته 

تبریزم

چیکار کنم کجا ببرم حالش خیلی بده لطفا یه نظری بدید از هول اینجا نوشتم

من پسر دو ساله ام شش روزه اسهال هست سه بار دکتر بردم سرم زدیم ولی اصلا اصلا اصلا لب به چیزی نمیزنه و ...

نباید این بچه بستری میشد؟!

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم مهمترینش آنتی بادی هایی هست که داخلشه و برای ایمنی بچه خوبه

و اینه شما بخوای با شیر خشک مقایسه کنی موادش جذب و سازگاری خوبی برای بچه داره

اما خوب شیر خشک در کنارش میتونه اگر اگر اگر کمبودی باشه جبران کنه

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
2731
من پسر دو ساله ام شش روزه اسهال هست سه بار دکتر بردم سرم زدیم ولی اصلا اصلا اصلا لب به چیزی نمیزنه و ...

بستریش کنین طفل معصوم 

رو اسهاله آب بدنشو کلی از دست میده بی حال میشه 

بهش مایعات زیاد بده

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت

ببر بیمارستان خطرناکه

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

اسی شير خشک کمکی بده عالیه

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
ببین من فقط به اون ارتباط عاطفیه فک میکنم،وگرنه که شیر مادر خیلی چیز خاصی نیس.

و این مورد

من به بچم متاسفانه موفق نشدم شیر خودمو بدم و هربار یادم میاد آب میشم تموم میشم

ولی حتی موقع شیرخشک دادن حتما بغلش میکردم تنها نمیذاشتم

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته

من اینجور مواقع ی مقدار گوشت میپزم فقط نمک میزنم بهش، گوشت قرمز باشه مرق باشه فرقی نداره وقتی پخت آبش میزارم غلیظ شه، بعد چند تا سرنگ از همون آب گوشت بزور بهش میدادم جون می‌گرفت 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
و این مورد من به بچم متاسفانه موفق نشدم شیر خودمو بدم و هربار یادم میاد آب میشم تموم میشم ولی حتی ...

خوبه دیگه.تماس بدنیه بوده.عذاب وجدان نداششته باش

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه منم موقع مریضی هیچی نمیخوره.. 

همین غذا نخوردنش باعث بی حالیش هس... چون اسهال باعث میشه اب زیادی از دست بده

اگه گفتن از این ویروس جدیدا هس باید بزاری دورش بگذره تا خوب بشه. فقط هرجور شده بهش مایعات بده.. دکتر به من گفت غذا هم نخورد عیبی نداره ولی مایعات حتما بده که آب از دست رفته بدنش جبران بشه

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎

صددرصد هیچی برای بچه بهتر از شیرمادر نیس ولی همونطور که گفتی انقدر اینروزا تغذیه ها بد هس که فکر نمیکنم  شیرمادر خاصیت خاصی داشته باشه

من به جفت بچه هام شیرخشک دادم و کاملا راضی ام... بهم میگفتن اگه شیرمادر نخورن ضعیف میشن و  زود به زود مریض میشن، ولی خداروشکر اصلا اینجوری نیستن. خیلی هم بدن مقاوم و دندونای سالم و رشد خوبی دارن☺️

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
2706