2737
2739
سلام بچه ها.شوهرم دوروز پیش عمل واریکوسل کرده بعد عمل سردردوسرگیجه خیلیییییییییی شدید گرفته طوری که نمیتونه از جاش بلند شه چیکار کنم؟
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد............. خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام فریماه خوبی به دکترش گفتی؟ شاید اثر بیهوشی باشه معمولا تا ١ روز میمونه تو بدن
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
2742
سلام بیکران جون خوب شد اومدی دکترش گفت که سردرد میگیره ولی الان دوروزه سر گیجه وحالت تهوعش خیلی شدیده فقط خوابه طفلک
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد............. خدایا شکرت
جان جانان خوبی تو؟ چند ماهته دختر
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
2740
بخاطر بیهوشی بوده مایعات زیاد بخوره تا از بدنش خارج بشه دیدی یهتر نشد به دکترش بگو
2706