2733
2739

خیلی حالم بده فک کن بعد چندسال شوهرت راضی کن بری عمل آخرش گند بزنه به تمام آرزوهات اکثر دوستام تازه عمل کردن خیلی نازه بینیشون دارم دق می کنم ازناراحتی

خودت░باش.░یه░اصل░خیلی░بهتر░از░یک░نسخه░است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🐐بز

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود داغ تو دارد این دلم جای دگر نمیشود 🤗 عزیزی که امضامو خوندی میشه یه صلوات برام بفرستی بعد لایک کنی تا منم برات صلوات بفرستم 😊؟ خدایا تو می دانی آنچه من نمی دانم و من نمی دانم آنچه تو می دانی پس با حکمتت زندگی ام را سامان ده …الهی آمین
2742
2738

به معنی واقعی کلمه عمل بینی شانسیه بخصوص برای بینی گوشتی

دوستات بینیشون قبل عمل چطور بود؟

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

کلا این توهم بینیم خوب نیست رو خیلیا بعد عمل دارن

ولی اطرافیان متوجه میشن خوبه و تغییر کرده طرف

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706