2737
2734

پدرم نارسایی قلبی داره و باید باتری بزاره کسی میدونه مراحلش چیه؟ آیا سخته؟ شنیدم میگن باتری خودش درصد مرگ داره؟ درسته؟

فاطمه جانم خداروشکر میکنم که هشت ساله من رو به عنوان مامانت قبول کردی  

خیلی ها میگن با دارو ادامه بدین باتری نزارین ولی دکتر میگه باید بسوزونم و اگه لازم بشه باتری بزارم . باید باتری هم بخرید . حین عمل لازم شد بزارم. دارم از استرس خفه میشم.دکتر گفت بهم اطمینان کن. منم میخ.ام با نظر دکتر پیش برم ولی همش ترس دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از فامیلامون انجام داد

قلبش عین روز اول کار میکرد

عملش هم عمل سختیه دیگه

شازده‌کوچولو‌پرسید:‌ -آدمایی‌که‌تنهان‌تو‌تنهاییشون‌کجا‌میرن؟ روباه‌گفت: -توخودشون واینو‌بار‌ها‌از‌عمق‌وجودمون‌حس‌کردیم🕴️!
2731
عزیزم ما دوتا از فامیلامون باتری دارن، مرااحلش رو دقیق نمیدونم ولی ماشالا حالشون کامل خوبه فقط چند س ...

خدارو شکر. منم خیلی امیدوارم . دکتر پدرم دکتر خوبی هستن. مراحل رو از اینترنت خوندم ولی خوب یه سری حرفایی که پایه علمی نداره آدم رو میترسونه

یکی از فامیلامون انجام داد قلبش عین روز اول کار میکرد عملش هم عمل سختیه دیگه

خیلی ممنون. پدرم سنش بالا است و خوب استرس دارم براش

خیلی ممنون. پدرم سنش بالا است و خوب استرس دارم براش

حق داری گلم 

فامیلمونم سنش بالا بود 

غصه نخور همه چیز درست میشه

شازده‌کوچولو‌پرسید:‌ -آدمایی‌که‌تنهان‌تو‌تنهاییشون‌کجا‌میرن؟ روباه‌گفت: -توخودشون واینو‌بار‌ها‌از‌عمق‌وجودمون‌حس‌کردیم🕴️!
2740