2733
2734
عنوان

کمک لطفا

46 بازدید | 10 پست

می‌خوام بعضی تاپیک هامو پاک کنم ولی نمیدونم چجوری

دارم هر روز قوی تر میشم این یه قول بین خودم و خداست به خواسته هام قراره برسم 🌅چون باید برسم باید..
باید بگی گزارش بزنن برای منم گزارشی میزنی دوتا تاپیکامو؟  الان برات گزارش میزنم

اره عزیزم 

چجوری لینک اون تاپیک که می‌خوام گزارش بزنن رو بفرستم؟

دارم هر روز قوی تر میشم این یه قول بین خودم و خداست به خواسته هام قراره برسم 🌅چون باید برسم باید..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بزن روی اشتراک گذاری تاپیک کنارش هست بعد یه علامتی مثل تلگرام میاد بزن روش هر جا فرستادی مثلا ایتا یا تل یا روبیکا لینکو بفرست تو پی وی خودت بعد کپی کن 

بعدم کپی کن همونو پیس کن تو این تاپیک تا برم گزارش بزنم 

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!
بزن روی اشتراک گذاری تاپیک کنارش هست بعد یه علامتی مثل تلگرام میاد بزن روش هر جا فرستادی مثلا ایتا ی ...

مرسی عزیزم

چجوری لینکشو بفرستم🥲

بزار درخواست دوستی بدم البته بگما یه گزارش کافی نیست ده تا باید هر تاپیک گزارش بخوره🤦🏻‍♀️

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!