2752
2734

خالم بود ، باهاش درد دل کرده بودم روز قبلش اما روز بعدی که دخترش اومد خونمون باهاش ریاضی کار کنم بابام عصبانی شد و دخترش بیرون کرد بماند که چقدر خودم کتک خوردم و قسم خوردم که این موضوع(خاستگارم) به درصد هم ربطی به خالم نداره

دخترش وقتی رفته بود خیلی ترسیده بود طوری مه دفتر ش جا گذاشته بود

اما نمیدونم چی پیش خالم گفته بود که این پیاما رو بهم داد 

وقتی دیدمش برق از سرم پرید هیچ وقت هیچوقت تصور نمیکردم خالم باهام اینطوری حرف بزنه 

حرفاش مثل یه تیر توی قلبم و دو روزه که خواب و خوراک ندارم دلم خیلی شکسته این خرفا اندازه اون کتکا درد نداشت 

الان میزارمش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابات چرا عصبی شد

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
2731

عزیزم واست ناراحت شدم ولی موضوع دوست پسرت بوده و بابات فهمیده؟ چون بابا ها از خواستگار اینطوری عصبانی نمیشن

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️

وایی پدرت چه کار زشتی کرده

خاله‌ت هم باید با پدرت بحث میکرد با تو چیکاار داشته؟

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.

اسی ترجمه کن من فقط تو روح بابات رو فهمیدم 

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»
حقته گلم... تا شما باشی سفره دلت پیش کسی باز نکنب

باز نکرده بودم ، یه جریانی. بود مال خاستگاری که دیگه همه خبر داشتن ، این خالم مث مادر میدونستمش واقعا راست میگی هیچ وقت فک نمیکردم اینطوری کنه باهام

فارسی نوشته؟ پیامک فقط آخرش فهمیدم

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
2706