2737
2739
عنوان

کنارش خوشحال نیستم

149 بازدید | 9 پست

انقدر بلا سرم اورده که دیگه قلبم براش نمیتپه دیگه هیچ سهمی از احساسم نداره فقط هم قفسیم نه هم نفس ،اومدن خواهرش به خونه ما باعث شده که برای اثبات مرد بودنش مدام با من مثل نوکرش رفتار کنه دستور بده داد بزنه دیگه کم کم داره از خواهرشم بدم میاد من چه ارزشی براش دارم همه کارها رو انجام میدم بدون کوچکترین دست مزدی حتی یه شال هم نمیخره خودم باید بخرم خرج رخت و لباس و مدرسه خودم وبچم رو میدم و فقط یه آقا بالا سر دارم که باید مثل کلفت براش باشم خواهرش مدتیه با ما زندگی میکنه و از قبل هم بدبخت تر شدم با اون مثل یه ملکه رفتار میکنه و مدام منو خورد میکنه،ما باید عصرا با بچم بریم تو اتاق گرم بدون کولر ساکت بشینیم که خواهرش میخواد بخوابه  دلخورم انگار اون پادشاه و منم کلفتش خسته شدم فقط به خاطر بچم تحمل میکنم دیشب انقدر از رفتارش ناراحت شدم که امروز قلبم درد میکنه تو رو خدا برام دعا کنید دیگه بریدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چند سالشه ؟؟ طلاق راه آخره  میتونی بمونی و برای زندگی بجنگی چرا باید این جور تحمل کنی

بچم یازده سالشه آخه درست نشد اگه میخواست درست بشه تا حالا شده بود اما دلم برای بچم میسوزه

مجبور به این جور زندگی کردن نیستی

اگه آدمه باهاش حرف بزن و بفهمونش که کارش خیلی اشتباهه و باید جبران کنه

اگه نیست خودتو تحقیر نکن در کنار یه همچین فردی

به بچت نگو و مطمنا الان هم زندگی خوبی نداره اون بچه 

2740