2733
2739
عنوان

کاغذ دیواری

55 بازدید | 25 پست
کسی جدیدا خونشو کاغذ دیواری کرده .همه دیوارها رو یا یکی از دیوارها رو کاغذ کردین .برای بالای شومینه هم جواب میده
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است
اره ما کاغذ زدیم ولی شومینه بالاشو سنگ آنتیک زدیم کاغذ دیواری هم دوتا زدیم یدونه ساده و یدونه طرح دار که با هم ست بودن هم رنگ هم
یک صلوات برای حاجتم بفرست لطفا،حاجت روا بشى
من پذیرایی فقط پشت تلویزیون رو‌کردم اتاق خواب دخترمو طرح بچگانه زدم ولی دیوار شومینه مون رو نکردیم
پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ماخونمونو تازه خریدیم دستمون تنگ شد وگرنه دوست داشتم دیوار شو‌مینه رو سنگ کنم
پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2740
اره عزیزم الان دیگه مد نیست به دیوار زدن باز سلیقه ایه ولی میز هم شیکتره هم بهتر چون بزنی به دیوار بعد بخوای دکور خونتو عوض کنی اذیت میشی
یک صلوات برای حاجتم بفرست لطفا،حاجت روا بشى
با اجازه استارترجان...اگ دیوار نم داشته باشه کاغذ دیواری نمیزنن؟خراب میشه کاغذدیواری؟یکمش نم داره گچاش میریزن خودبخود
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
چشمک جان اول باید نم دیوار رو برطرف کنی وگرنه کم کم از دیوار جدا میشه
ان شالله تیکه تیکه همه رو میخری
اهان رویاجان ممنونم😘
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
ممنون عزیزم.ماهم میخایم فقط ب یک دیوار ک نم داره بزنیم تا مشخص نشه نمش..ڪسی اطلاع داره دوستان؟
2706